فلل بالصف الأول للبيع في مصر, صفحة 50

1,488 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للبيع – توين هاوس في AZHA سولانا فيليدج

    Laucienda For Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ١٢١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل ستاند الون متشطبه في ماونتن فيو راس الحكمه

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا اول صف بحيرة صخرية علي بحيرة واسع

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٥٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٤٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة على الجولف في أليجريا سوديك

    Re/Max IBuild logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٨٥٠ متر مربع

    ٢٨٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فندقية في مارينا ٥ بحمام سباحة اول صف بحيرة

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا اول صف بحيرة رملية في مارينا ٦ فيو بحيرة

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٩٬٢٦٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة صف اول علي البحر للبيع بأقساط 8سنوات

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٣٠٬٠٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلل صف أول علي الجولف بأقل مقدم وأقساط اللي 7سنين

    ERE logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    6

    7

    ٨٨٧ متر مربع

    ١٤٦٬٥٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متسلمة صف اول على الجولف بموقع مميز جدا

    The Way logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول على الجولف في سيليستا 478 متر مربع

    VERKKINS logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    5

    ٤٧٨ متر مربع

    ٢٤١٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ماونتن فيو راس الحكمة فيلا صف اول بسعر خيالي افضل

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة جاهزة للسكن مشطبة مطل على الجولف

    New Avenue Real Estate logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٤٧٢ متر مربع

    ١٩٧٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مزارين صف أول على البحر / العلمين

    Gold Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٥١٦ متر مربع

    ٨١٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 1,500,000= فيلا 300م استلام قريب+صف أول لاجون

    Falcon for Real Estate logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا vip استلام فوري بتشطيب فندقي sea view 100%

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٣١٢ متر مربع

    ١٢٨٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول علي الجولف موقع متميز للبيع في اب تاون

    Hodoud for Real Estate logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    6

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ٣٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف + بحيرة في نيو جيزة فورى اقل سعر

    The Way logo image

7

    7

    ١٬٥٠٧ متر مربع

    ٨٦٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده امتلك فيلا صف اول بتقسيط على 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز صف أول جولف في قطامية ديونز بأقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

7+

    7

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا من 5 غرف نوم في موقع مميز في مراسي بلانكا

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض مميز فيلا صف أول على البحر استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    7+

    ٤٤٦ متر مربع

    ١٥٣٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على الصف الأول بإطلالة جولف وموقع مميز

    The Polygon logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحة خاص في أفضل موقع بمراسي

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٢٨ متر مربع

    ٢٨٩٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره للبيع صف اول بحيره من غير اوفر-7غرف

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7

    ٩٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    4,000,000 = فيـو بحر + لاجون خيالي صف أول

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٣٧٦ متر مربع

    ١٠٬٦٣٨ جنيه/متر مربع