فلل بالصف الأول للبيع في مصر, صفحة 45

1,488 عقارات أخرى
  • 27

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مارينا 6 – نموذج "الجوهرة"

    Property Network logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٨٦٠ متر مربع

    ٨٧٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع | صف أول | قطامية ديونز

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ١٬٠٢٥ متر مربع

    ١٦٠٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 4

    فيلا

    ١٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع | صف أول جولف ولاجون | قطامية ديونز

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

7

    7+

    ٦٧٠ متر مربع

    ٢١٦٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ١٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع | فيو جولف | قطامية ديونز

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

7

    7+

    ٧٨٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٧٬٥١٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سيتي جيت صف اول علي الجولف

    Platinum Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٢٥ متر مربع

    ٨٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بالقطامية ديونز، 1300م جولف و بحيرة

    ETHOS logo image

7+

    7+

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا القطامية ديونز، فيو رائع علي الجولف و البحيرة

    ETHOS logo image

7+

    7+

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا عالجولف في اليجريا جاهزه للسكن وباقي اقساط

    Property  Hills. logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    7+

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,3مليون=صف اول عالبحر متشطبه بالتكيفات بجاردن

    Falcon for Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٨٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,3مليون=صف اول عالبحر متشطبه بالتكيفات بجاردن

    Falcon for Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٨٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول عالجولف فيلا متشطبه مساحه ارض 1150 اب تاون

    Platinum Properties logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    5

    ٤٦٠ متر مربع

    ٢٣٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ساوث ميد، قسم الضبعة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    6

    7

    ٥٩٠ متر مربع

    ٣٣٥٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل صف أول جولف - قطامية ديونز

    Brand Facility Management logo image

6

    7

    ٢٬٠٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالكامل x ازها السخنه صف اول ع اللاجون

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    5

    5

    ٣١٢ متر مربع

    ١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – فيلا مستقلة داخل Katameya Dunes –موقع مميز

    Element Estate logo image

6

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٤٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة one story متشطبة استلام فوري صف اول

    Selection Code logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ١٬١٣٧ متر مربع

    ٤٨٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة اول صف بحيرة صخرية بمارينا 5

    La Marina logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سيتي جيت استلام فوري بسعر مميز

    Nile Real Estate logo image

5

    6

    ٤٢٥ متر مربع

    ٨٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون كورنر كمبوند كارما الشيخ زايد

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    كارمن ريزيدنس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    علي اللاجون مباشرا و البحر تاون كورنر متشطب -مدن

    Falcon for Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٨٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤١٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في قطامية ديونز صف اول علي الجولف و البحيرة

    Platinum Properties logo image

5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٨٣٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٬٢٣٥٬٠٠٠ جنيه

    أخر توين هاوس استلام فوري بجولف فيوز من بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ٣٠٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة صف اول بحر للبيع بالفرش ف سهل حشيش

    New Avenue Real Estate logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    7

    7

    ٧٥٠ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع | كمبوند الياسمين - الشيخ زايد

    Flag square Real Estate logo image

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    6

    ٦١٢ متر مربع

    ٣٧٬٥٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٢٩٧٬٦٥٠ جنيه

    فيلا مستقلة صف أول بحر ولاجون ساوث ميد

    TREX logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    6

    7

    ٥٨٨ متر مربع

    ١١١٬٠٥٠ جنيه/متر مربع