فلل بالصف الأول للبيع في مصر, صفحة 21

1,489 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف أول بحـر + Private Pool - متشطبة بجوار مارينا1

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٩٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,3مليون=صف اول عالبحر متشطبه بالتكيفات بجاردن

    Falcon for Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٨٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٥٬٤٤٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع صف اول على البحر بمشروع مراسي الساحل

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٧٠٨ متر مربع

    ٦٠٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على البحر صف الأول في مراسي بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٥٥٢ متر مربع

    ٧٦٤٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون للبيع صف أول بحيرة في مارينا 4

    RE/MAX Avalon logo image

    مارينا 4, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ١٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف للبيع تشطيب راقي بأميز موقع

    Square real estate logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ١٬٥٠٠ متر مربع

    ٩٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر فيلا مميزه صف اول بأميز وارقي موقع

    Square real estate logo image

4

    5

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١١٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٦٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة صف اول جولف بمساحة أرض ضخمة نيو جيزة

    TREX logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ١٬٧٤٠ متر مربع

    ٦١٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة صف أول على البحر – ماونتن فيو السخنه 2

    TREX logo image

    ماونتين فيو السخنة 2, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٠٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوان ليك الساحل توين فيلا أول صف علي اللاجون

    Sky Hills For Real Estate logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٣٥٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه علي الاجوون باقل مقدم لفتره محدوده

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٨٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه علي الاجوون للبيع بمقدم 5% علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه استلام قريب بمقدم 5% لفتره محدوده

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ١٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه قريبه من البحر استلام قريب علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٤٦ متر مربع

    ٢٤٣٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا من دور واحد قريبه من البحر للبيع علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٠٥ متر مربع

    ٢٧٨٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩٢٬٩١٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا One Story صف اول ع الجولف في سيتي جيت

    Falcon for Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٦٥ متر مربع

    ١٦٤٬٤٤٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٧٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ببنتهاوس صف اول على اللاجون، مجهزة بالكامل

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٤٣٠ متر مربع

    ١٧٥٬٥٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا – إطلالة على البحر (صف أول) – 7 غرف

    Real Vision logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توينهاوس للبيع اول صف ع البحر بقرية بياسيرا صبور

    Arsam Real-estate logo image

    بياسيرا, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون صف أول متشطبة بالكامل للبيع

    Premises logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٧٧ متر مربع

    ٧٩٤٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المرحلة الاولى فيلا 6 غرف + حديقة واسعة 250م تلال

    Oqood Investments logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    6

    6

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,3مليون=صف اول عالبحر متشطبه بالتكيفات بجاردن

    Falcon for Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٨٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,3مليون=صف اول عالبحر متشطبه بالتكيفات بجاردن

    Falcon for Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٨٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول علي البحر ب امواج ب اقل سعر في الماركت

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٥٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول علي البحر ب امواج ب اقل سعر في الماركت

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٥٬٨٤٩ جنيه/متر مربع