فلل بالصف الأول للبيع في مصر, صفحة 22

1,489 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول علي البحر ب امواج ب اقل سعر في الماركت

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٥٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول علي البحر ب امواج ب اقل سعر في الماركت

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٥٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬١٦٩٬٠٠٠ جنيه

    امتلك توين هاوس 4 غرف صف اول بتقسيط على 8 سنوات !!

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٥٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٧٬٦٦٢٬٥٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مميزه 4 غرف صف اول بتقسيط على 8 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٧٦٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٤٥٧٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مميزه 4 غرف صف اول بتقسيط على 8 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٧٦ متر مربع

    ٢٩١٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥١٬٧٧٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دور واحد مباشره على لاجون و البحر استلام سنه!

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٧٢٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٧٬٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس مميزه مباشره على بحر بتقسيط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٣٦٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥١٬٧٧٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دور واحد مباشره على لاجون و البحر استلام سنه!

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٧٢٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٤٥٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس مميزه مباشره على بحر بتقسيط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٣٦٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٨٨٩٬٩٠٠ جنيه

    تاون هاوس فيلا صف اول على لاجون و إطلاله بحر-8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ١١٠٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى قلب الساحل بأقل سعر على البحر على10س

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا صف اول فى قلب الساحل قسط على10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٢٣٥٬٠٠٠ جنيه

    أخر توين 370متر فوري بجولف فيوز بجوار جولف اكستنشن

    Property  Hills. logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٧٠ متر مربع

    ٣٠٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في جولف فيوز صف أول جولف

    Home Select for real estate logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٩٥٣ متر مربع

    ١٢٦٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان اخر فيلا 3 غرف اطلاله ع البحر بأقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١٥٣٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا اول صف جولف متشطبه بالتكيفات و اقل سعر

    Spade consultancy logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    6

    6

    ٤٧٢ متر مربع

    ١١٦٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع اول صف جولف علي دور واحد مع بيزمنت

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٦٨٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول علي البحر ب امواج ب اقل سعر في الماركت

    شماسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٥٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول علي البحر ب امواج ب اقل سعر في الماركت

    مسايا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٥٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بتصميم مميز | مبنية ومتسلمة | صف اول ع الجولف

    The Way logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٦٥٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول علي البحر ب امواج ب اقل سعر في الماركت

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٥٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول علي البحر ب امواج ب اقل سعر في الماركت

    ستيلا سيدي عبد الرحمن, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٥٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون صف اول علي البحر في سيزار الساحل

    متصدر

    The Way logo image

    سيزر, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٠٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة علي الجولف للبيع في نيو جيزة

4

    5

    ٧٧٧ متر مربع

    ١٣٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله مفروشه بالكامل بحمام سباحه خاص-كابينه

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    7+

    7+

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع