فلل بالصف الأول للبيع في مصر, صفحة 25

1,489 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام 2027 دبل فيو لاجون وبحر تقسيط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    بيت البحر, سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    4

    7

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٣٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة صف أول على الجولف للبيع في سيتي جيت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٤٣٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٦٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله تشطيب كامل - صف أول لاجون بحديقه كبيره

    New Avenue Real Estate logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤١٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس في سوما باي تشطيب كامل صف اول علي بحيره

    New Avenue Real Estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في سوما باي دور واحد أول صف علي البحر مع مقدم

    New Avenue Real Estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٤٢٠ متر مربع

    ٦١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا 4 غرف صف اول من البحر بتقسيط على 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٨٠٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة 432م بأقل سعر علي اللاجون بمزارين

    Onyx for real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٣٢ متر مربع

    ٤٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة بالكامل صف أول على الجولف ف ميراج سيتي

    The Way logo image

    ميراج سيتى, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٨٠٠ متر مربع

    ١٠٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب كامل بموقع مميز جدا على الجولف

    The Way logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٧٥٠ متر مربع

    ٢٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على ارض 1000م | استلام فورى صف اول على الجولف

    The Way logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٦٥٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 349م صف اول بحر وسعر لقطة في مزارين

    Onyx for real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٤٩ متر مربع

    ٩٣٬٩٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٣٬٨١٢٬٥٠٠ جنيه

    أمتلك فيلا 504متر بفيو مميز لاجون فى مزارين

    Onyx for real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٥٠٤ متر مربع

    ١٠٦٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارمنى فيلا صف اول بانوراميك فيو بالتقسيط !!!

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    7

    7

    ٥٣٠ متر مربع

    ٣٣٩٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه فيو بحر باقل سعر مقدم5% قسط 10 سنين !

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مميزة للبيع في مارينا 5 – الساحل الشمالي

    Marina Home logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة صف أول على الجولف بمساحة 1100 م

    New Avenue Real Estate logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول على ملعب الجولف في بالم هيلز جولف فيوز

    Crafters Real Estate logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٩٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارمنى فيلا صف اول بانوراميك فيو بالتقسيط !!!

    Egypt Best Properties logo image

    بيت البحر, سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    7

    7

    ٥٣٠ متر مربع

    ٣٣٩٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارمنى فيلا صف اول بانوراميك فيو بالتقسيط !!!

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    7

    7

    ٥٣٠ متر مربع

    ٣٣٩٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارمنى فيلا صف اول بانوراميك فيو بالتقسيط !!!

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    7

    7

    ٥٣٠ متر مربع

    ٣٣٩٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارمنى فيلا صف اول بانوراميك فيو بالتقسيط !!!

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    7

    7

    ٥٣٠ متر مربع

    ٣٣٩٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فوري في جولف اكستنشن

    Inn Properties logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٩٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة صف الأول في صافي بأقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    7

    7+

    ٨٥٠ متر مربع

    ٢١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون شاليه في فوكا باي علي اللاجون مباشرا

    New Avenue Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٨٢ متر مربع

    ٨٨٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك فيلا 4 غرف صف اول اقساط على 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    التل القديم, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٣٦١ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع