فلل بالصف الأول للبيع في مصر, صفحة 17

1,489 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا باحسن سعر مستقله اول صف على الجولف - سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤٢٥ متر مربع

    ٨٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3,800,000 = فـيو ملكي صف أول لاجون + Double Height

    Falcon for Real Estate logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ١١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 1,700,000 = Trible Highet + صف أول لاجون

    Falcon for Real Estate logo image

5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس الوحيد اول صف على الجولف برايم لوكيشن

    Capital Broker logo image

4

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة صف أول على ملعب الجولف في سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

5

    6

    ٥٦٥ متر مربع

    ٢٤٧٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع اول صف علي جولف في نيو جيزه

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٧٣٠ متر مربع

    ٧٥٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه ريسيل صف اول جولف بأميز وارقي موقع

    Square real estate logo image

7

    4

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الماركت فيلا برايم لوكيشن بأميز موقع

    Square real estate logo image

7

    7

    ١٬٨٠٠ متر مربع

    ٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع تشطيب راقي صف اول جولف فيو بأميز موقع

    Square real estate logo image

6

    6

    ١٬٣٩٩ متر مربع

    ١٠٦٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – صف أول ع البحر – تلال السخنة

    TREX logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    5

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٧٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول علي الجولف للبيع بتشطيب فاخر

    Home Select for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٧٥٠ متر مربع

    ٢٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في اليجرايا | إطلالة جولف مباشرة

    Home Select for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٧٬٣١٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في City Gate – استلام قريب صف اول جولف

    متصدر

    Arabia For Real estate logo image

5

    5

    ٦٨٢ متر مربع

    ١٥٧٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٣٬١١٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمساحة 303 م² على بُعد خطوات من ملعب الجولف

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٤٢٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Standalone Sale in Allegria First Row on Golf

    Tasweeq For Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٥٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون 504 متر صف اول علي البحر في مزارين

    Onyx for real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    5

    ٦٧٢ متر مربع

    ٥٣٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 504م بمكان مميز وأكبر مساحة في مزارين

    Onyx for real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٥٠٤ متر مربع

    ٨١٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري فيلا متشطبه+ACs داخل Elite Zone مباشرة عالبحر

    Falcon for Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٥٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٣٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره للبيع-4 غرف-متشطبه-اول صف بحر-مقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٤٤٢ متر مربع

    ٧٥٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دور واحد صف اول امام البحر استلام فوري تقسيط

    Western House logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا فيو أمامي بحر وفيو خلفي على اللاجون

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬١٦٩٬٠٠٠ جنيه

    امتلك توين هاوس 4 غرف صف اول بتقسيط على 8 سنوات !!

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٥٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٧٬٦٦٢٬٥٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مميزه 4 غرف صف اول بتقسيط على 8 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٧٦٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٤٥٧٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مميزه 4 غرف صف اول بتقسيط على 8 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٧٦ متر مربع

    ٢٩١٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره صف اول على البحر مباشرة بقسط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٧٥ متر مربع

    ٢٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع