فلل بالصف الأول للبيع في مصر, صفحة 20

1,489 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر فيلا مستقلة على الجولف مباشرة فى الربوة

    Property  Hills. logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى اوجامى من سوديك صف الأول من البحر

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٩٠ متر مربع

    ٣٢٩٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى اوجامى من سوديك صف الأول من البحر

    Egypt Best Properties logo image

    سيزر, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٩٠ متر مربع

    ٣٢٩٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى اوجامى من سوديك صف الأول من البحر

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٩٠ متر مربع

    ٤٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله ثف اول علي البحر خصم 44% قسط 10 سنين !

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه صف اول علي البحر بمقدم 5% وقسط10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5 غرف صف اول علي الاجون في مو موقع مميز جدا

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٥٥٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على البحر مباشرة بحري 100% في مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٤٨٠ متر مربع

    ٣٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع صف أول جولف في سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٧١٤ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مستقلة للبيع مباشرة على الجولف بحمام سباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول فيو البحر ب قسط يصل ل 9 سنين بسعر رائع

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول فيو البحر ب قسط يصل ل 9 سنين بسعر رائع

    العين باي, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٧٬٧٦٦٬٦٢٦ جنيه

    في سيتي جيت فيلا صف اول جولف بسعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

6

    7

    ٦٨٢ متر مربع

    ١٢٨٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول فيو البحر ب قسط يصل ل 9 سنين بسعر رائع

    مارينا وادي دجلة, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في سيلستا | أب تاون كايرو | صف اول على الجولف

    One Estates Real Estate logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    5

    ٤٧٢ متر مربع

    ١٠٥٬٩٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – بارك فيلا+ حديقة 35 م² |اقل من سعر السوق

    Next Door Consultancy logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول فيو البحر ب قسط يصل ل 9 سنين بسعر رائع

    متصدر

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك فيلا مميزه صف اول بتقسيط على 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٨٨٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٢٬٦٠٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا 4 غرف مميزه صف اول بتقسيط على 8 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٩ متر مربع

    ٢٦٧٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة صف أول على البحر بفيو ساحر وقسط حتى10س

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    6

    7

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٬٥٢٧٬٩٩٢ جنيه

    فيلا صف اول فيو خيالي علي البحر استلام فوري متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٦٣ متر مربع

    ٢٤٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة علي الجولف والبحيرة متشطبة بمقدم 5%فقط

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٢٥٨ متر مربع

    ١٤٣٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فيلا متشطبة 4 غرف علي الجولف بتقسيط 8 سنين !

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٢٤٢ متر مربع

    ١٠٣٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة صف أول جولف في سيتي جيت – تقسيط 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

5

    6

    ٥٦٥ متر مربع

    ١٢٣٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف أول بحـر + Private Pool - متشطبة بجوار مارينا1

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٩٬٧٧٧ جنيه/متر مربع