فلل بالصف الأول للبيع في مصر, صفحة 19

1,489 عقارات أخرى
  • 17

    فيلا

    ٣٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في امواج الساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ١١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في امواج الساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ١١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا للبيع مارينا 7 اول صف بحيرة رملية تانى صف بحر

    Marina Home logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للاستلام على البحر متشطبة في امواج

    Falcon for Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٥٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص سعر ل فيلا 300م-4غرف فيو لاجون ف سعادة بتقسيط

    متصدر

    Bright logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٢٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول علي الجولف((مايكل جريفز))

    Roots Development logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٩٠٠ متر مربع

    ٢٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع سي شيل صف اول لاجون 720 م

    Gold Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    6

    ٧٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا جولف فيو باقل سعر الماركت لفترة محدودة

    Apart Real estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٤٤٠ متر مربع

    ١٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا اول صف على البحر متشطب بالكامل - 12 سنة قسط

    Inn Properties logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٣٧٥ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا علي الجولف مباشرة للبيع بالقطامية هايتس

    Masar Real Estate logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    6

    ١٬٢٥٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى اوجامى من سوديك صف الأول من البحر

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٩٠ متر مربع

    ٣٢٩٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٩٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على الجولف فى أليجريا مفروشة بحمام سباحة.

    Do estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٢٧٦٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في أريزو مراسي فيو مباشر علي البحيره

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٤٦٦ متر مربع

    ١٨٢٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع فيلا بأميز و ارقى موقع جولف فيو

    Square real estate logo image

5

    5

    ٦٥٠ متر مربع

    ٢١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع فيلا بأميز و ارقى موقع جولف فيو

    Square real estate logo image

3

    3

    ٥٥٠ متر مربع

    ٢١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين جاهزة للاستلام بإطلالة على اللاجون موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٦٠١ متر مربع

    ٨٣٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | أقل سعر فيلا مستقلة صف أول على اللاجون

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان فيو وهمي صف اول بحر + POOL تشطيب VIP

    Falcon for Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٨٬٨٧٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ذا ميد راس الحكمة موقع مميز بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٩٦ متر مربع

    ١٦٥٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاند الون صف اول علي البحر الساحل الشمالي

    Crown Stone Realty logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٣٢ متر مربع

    ٤٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول على البحر بإطلاله بانوراميه و بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    هاسيندا حنيش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ٥٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول علي البحر في مراسي 8 غرف

    متصدر

    The Way logo image

    فالنسيا, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    7+

    7+

    ٩٧٠ متر مربع

    ٥١٥٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا للبيع – مارينا 7 اول صف على البحيرة الرملية

    Marina Home logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول علي البحر في مراسي 30 متر من البحر

    متصدر

    The Way logo image

    فالنسيا, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    7+

    7+

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ٤٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا للبيع مارينا ٦ اول صف بحيرة رمليه حمام سباحة

    Marina Home logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع