فلل رخيصة للبيع في مصر, صفحة 155

6,207 عقارات أخرى
  • 7

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد من V levels فلل مستقله باقل سعر فى زايد

    Evergreen Properties logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 183م بمقدم 5% استلام فوري برايم لوكيشن

    Evergreen Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٨٣ متر مربع

    ١٨٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون متشطبه250م ريسيل اقل من سعر الماركت في سولانا

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيـلا 316م متشطبة+ ACs صف أول لاجون + Sea View

    Falcon for Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣١٦ متر مربع

    ٦٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 5,4M +اقساط واسكن حالا فيلا كورنر خصوصيه 100%

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    7

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ٢٢٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم تاون هاوس ف باديا استلام2028 بقسط شهري 27الف

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٣٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٨٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل فى مكادي استلام سنة و قسط على 5 س

    Evergreen Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٥٣٬٦١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو ع جولف من بالم هيلز980ألف كوارتر-21م كاش

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7+

    ٤٢٠ متر مربع

    ٢٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو ع جولف من بالم هيلز980ألف كوارتر-21م كاش

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7+

    ٤٢٠ متر مربع

    ٢٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو ع جولف من بالم هيلز980ألف كوارتر-21م كاش

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7+

    ٤٢٠ متر مربع

    ٢٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر خاص فيو حمام سباحه2.2مليون مقدم 17م كاش

    شارع الحزام الأخضر بوابة 7, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر خاص فيو حمام سباحه2.2مليون مقدم 17م كاش

    ذا 8, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١٬٤٧٣٬٨٩٥ جنيه

    استلام فوري-فيلامتشطبه ب1.4مليون مقدم او كاش 19 MV

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٤٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١٬٤٧٣٬٨٩٥ جنيه

    استلام فوري-فيلامتشطبه ب1.4مليون مقدم او كاش 19 MV

    Property Hills... logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٤٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١٬٤٧٣٬٨٩٥ جنيه

    استلام فوري-فيلامتشطبه ب1.4مليون مقدم او كاش 19 MV

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٤٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١٬٤٧٣٬٨٩٥ جنيه

    استلام فوري-فيلامتشطبه ب1.4مليون مقدم او كاش 19 MV

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو جيزة بلاتوه, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٤٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه قسط ربع سنوي780الف اوسعركاش18.000.000

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه قسط ربع سنوي780الف اوسعركاش18.000.000

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه قسط ربع سنوي780الف اوسعركاش18.000.000

    Property Hills... logo image

    بالم فيلا, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه قسط ربع سنوي780الف اوسعركاش18.000.000

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه قسط ربع سنوي780الف اوسعركاش18.000.000

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ١٧٥ متر كورنر خيالية علي البحر جاهزة للاستلام

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    5

    5

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا كبيرة مودرن مقدم5.500.000 أو كاش9م

    Property Hills... logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٥ متر مربع

    ١٦٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا كبيرة مودرن مقدم5.500.000 أو كاش9م

    Property Hills... logo image

    دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٥ متر مربع

    ١٦٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس309م فاخـر جاهز للبيع لاندسكيب فيو SODIC

    property hills Elite logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٠٩ متر مربع

    ١٤٬١٤٢ جنيه/متر مربع