فلل رخيصة للبيع في مصر, صفحة 153

6,207 عقارات أخرى
  • 6

    فيلا

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 188م برايم لوكيشن بسعر اللونش مقدم5% ل10سنين

    Evergreen Properties logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٨٨ متر مربع

    ٤٧٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ٢٨٠م قسط ربع سنوي٦٠٠ الف، توتال ١٧ مليون

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ٢٨٠م قسط ربع سنوي٦٠٠ الف، توتال ١٧ مليون

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ٢٨٠م قسط ربع سنوي٦٠٠ الف، توتال ١٧ مليون

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ٢٨٠م قسط ربع سنوي٦٠٠ الف، توتال ١٧ مليون

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز ريسيل فى او ويست استلام شهور قسط 5س

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٨٬١٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة كبيرة قسط ربع سنوي800 ألف اوكاش19مليون

    Property Hills... logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٦١ متر مربع

    ١٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة كبيرة قسط ربع سنوي800 ألف اوكاش19مليون

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٦١ متر مربع

    ١٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري في سوديك بالقرب من بيفرلي

    Property  Hills. logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٠٨ متر مربع

    ٩٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو علي البحر متشطبه بالتكييفات ريسيل اقل سعر

    Evergreen Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٥٢٬٣٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا اقرب استلام فيو النهر في ريفرز قريب من بيفرلي

    Property  Hills. logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٢٧٧ متر مربع

    ١٨٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٢٤٥٬٦٠٠ جنيه

    فيلا وان ستوري 424 م للبيع في نوفيلا امام بيفرلي

    Property  Hills. logo image

    نوفيلا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٤٢٤ متر مربع

    ١٢٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري للبيع بالتقسيط في الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٦٣١ متر مربع

    ١١٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فى كمبوند نوفيلا برايم لوكيشن امام بيفرلي هلز

    Property  Hills. logo image

    نوفيلا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٤٢٤ متر مربع

    ١٢٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 3 ادوار فورى 1.4مليون قسط كورتر-49م توتال

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٤١٥ متر مربع

    ٣٬٣٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فى ديحويا بجوار ذا استيتس الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٠٢ متر مربع

    ١٣٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا فى بحمام سباحه فى نايا ويست الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون فيلا متشطب فى ذا استيتس ريزدينس بالشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٧ متر مربع

    ٢٣٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس فى اكتوبر بارك بالقرب من نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣١ متر مربع

    ٢١٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى تاون هاوس متشطب فى ماونتن فيو /10 سنين

    property hills Elite logo image

    الباتيو, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٩٣٢٬٢٠٠ جنيه

    فيلا450م بجوار نيو جيزه بمقدم1.9مليون او كاش 25

    Property Hills... logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا صف اول علي البحيره في مارينا 8

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٥٣ متر مربع

    ٦٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه في سوديك ويست الشيخ زايد بجوار الجريا

    Property  Hills. logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣١٤ متر مربع

    ٢٤٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى تاون هاوس متشطب 210 متر قسط على 10 سنين

    property hills Elite logo image

    ماونتن فيو جيزة بلاتوه, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى تاون هاوس متشطب 210 متر قسط على 10 سنين

    property hills Elite logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع