فلل رخيصة للبيع في مصر, صفحة 157

6,207 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا اخر توين فيلا ايتابا الشيخ زايد قرب زيد

    Property  Hills. logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٩٣ متر مربع

    ١٠٬١٧٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا فى فيلدج ويست بجوار الربوه بالشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا sea view تشطيب كامل للبيع في قلب راس الحكمة

    Property Hills Star logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فورى في قرية بيلا فيستا السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بيلا فيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صـف أول لاجون تبعد 140م عن أقرب وحدة Full Privacy

    Falcon for Real Estate logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا استلام قريب في كمبوند لافيستا الباتيو

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو جادي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,800,000= استلام قريب + صف أول لاجون - دبل هايتس

    Falcon for Real Estate logo image

5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا VIP ع شكل قصر فاخر استلام فوري بتشطيب فندقي

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٢٨ متر مربع

    ٢٥٬٤٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ( جاهزه للسكن الفورى ) بسعر لن يتكرر

    Falcon for Real Estate logo image

    سعادة, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٧ متر مربع

    ٢٩٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط 8 سنين استلم فورى فيلا 353 متر قدام مطار سفنكس

    property hills Elite logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٣ متر مربع

    ١٩٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ( جاهزه للسكن الفورى ) بفيو مميز على السنترال

    Falcon for Real Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٧ متر مربع

    ٢٨٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في قرية لاجولي مارينا العين السخنه

    Town River logo image

    لاجولي مارينا السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١٬٤٧٣٬٨٩٥ جنيه

    استلام فوري-فيلامتشطبه ب1.4مليون مقدم او كاش 19 MV

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٤٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف نوم متشطبة للبيع استلام فوري 150م اويست

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزه للاستلام بموقع مميز فى كمبوند تاونى

    Property  Hills. logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم30%بالتقسيط-جاردن+حمام سباحه خاص -تقسيمه رائعه

    Falcon for Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بفيو مميز فى أرقى كمبوند فى سوديك

    Property  Hills. logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣١٤ متر مربع

    ٣١٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فلات في أو ويست أوراسكوم بالقرب من سوان ليك

    Property  Hills. logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم فيلا للبيع بالتقسيط علي 12 سنة امام مطار

    Property Hills Star logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص فيلا جاهزه بحمام سباحه علي البحر في نايا باي

    Property  Hills. logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    7

    7

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٥٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه في جون أرقي منتجع في الساحل الشمالي

    Property  Hills. logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٦١٤ متر مربع

    ١٥٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر شقة للبيع امام بيفرلي هيلز الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٨٦ متر مربع

    ٢٦٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز في نمق ادارة الاهلي صبور أمام كيفا

    Property  Hills. logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ١٦٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تصميم كلاسيك فى العاصمه الاداريه ( 3 أدوار )

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٢٧٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى , تصميم كلاسيك فى لافيستا سيتى 3 أدوار

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٢٨ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع