فلل رخيصة للبيع في مصر, صفحة 151

6,207 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري تاون كورنر بفيو مفتوح علي landscape

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٩٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    فيلا اقرب استلام في نيوم باقل سعر في الماركت

    Selection Code logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٩٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف نوم متشطبة للبيع استلام فوري 150م اويست

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بسعر شقة بأقل سعر فى زايد و متاح تقسيط

    property hills Elite logo image

    إلورا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٤٥٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا VIB باقل سعر في السوق بخصم للكاش 54%

    Falcon for Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٨٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو مميز 379 م للبيع في جولز بجوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    7

    ٣٧٩ متر مربع

    ٢٠٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كورنر اس فيلاCorner S-Villa for saleبأقل سعر

    Step One Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون متشطب لفترة محدودة مع تقسيط يصل ل 8سنوات

    Realm Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مونتن فيو اي سيتي-سبيشيال بارك فيلا210م بجاردن 50م

    YaKan Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك متشطبة صف اول علي البحر جاهزة بأقل مقدم قسط

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا علي البحر متشطبه باقل سعر وخصم 20%

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع فورى فى تاج سيتى امام المطار

    Step One Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٤٥٥ متر مربع

    ٢١٬٩٧٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر بقلب الشيخ زايد مع لافيستا الباتيو زهرا

    Falcon for Real Estate logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٣٢٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة امام مطار سفنكس للبيع بالتقسيط علي 10Y

    Property Hills Star logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٨٠ متر مربع

    ٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بكمبوند نايا اقرب استلام فيو لاند سكيب

    Property Hills VIP logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٣٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه عقاريه ممتازه فيلا منفصله B بمدينه نور للبيع

    Darak Madinaty logo image

    مدينة نور, القاهرة

    5

    5

    ٢٩٢ متر مربع

    ٢٨٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى قلب زايد الجديدة استلام فوري

    إبداع logo image

    الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٤٨٥ متر مربع

    ٤٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك 4 غرف+4 حمام بسعر شقة جمب MV Chillout-خالصة

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ٣٤٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالسعر القديم وتقسيط مقدم 1.2م او 16.5م كاش

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 335م استلام قريب بتكملة اقساط بجوار مول مصر

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٥ متر مربع

    ١٦٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 335م استلام قريب بتكملة اقساط بجوار مول مصر

    كمبوند ريحانة, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٥ متر مربع

    ١٥٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بسعر شقة ( تشطيب كامل) قسط علي 15سنة

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٥٢٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا جاهزه للمعيشه من لافيستا في الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو برايم, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    5

    ٣٦٤ متر مربع

    ٢١٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٢٥١٬٧٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون في كمبوند سراي بخصم 50%

    Falcon for Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز في جولز انيرشيا جوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7

    ٣٤٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع