فلل رخيصة للبيع في مصر, صفحة 159

6,207 عقارات أخرى
  • 8

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بكمبوند باتيو فيرا زايد مقدم 3.000.000

    Oaks Real Estate logo image

    الباتيو فيرا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٢٬٢٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    2,100,000 = صـف أول بفيو بانورامي للبحـر - متشطبـة

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    15 متـر للبـحر - فيو من كل غرفة - لوكيشن خيالي

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,800,000 = صف أول على البحر - تشطيب Luxury Modern

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بخصم64% بتطشيب High end بجوار سوديك وفيو مميز

    Falcon for Real Estate logo image

    جراندا لايف, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٩٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل فيو البحر للبيع في سوديك- جون

    Inn Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٧٥٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون فيلا لافيستا بجانب كمبوند الربوة استلام فوري

    Inn Properties logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ف قلب التجمع الخامس ف كمبوند سعاده

    Falcon for Real Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٣٠ متر مربع

    ٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقساط 700,000 = ارضي + اول + روف +جاردن

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٦٦ متر مربع

    ٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٬٩٤٥٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثنائية لامتلاك فيلا 175م+جاردن و روف بسراي

    Property Misr logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحه 650 ألف قسط كوارتر-11مليون كاش

    طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحه 650 ألف قسط كوارتر-11مليون كاش

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحه 650 ألف قسط كوارتر-11مليون كاش

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٧١٢٬٦٧٢ جنيه

    ستاندالون متشطبه بالكامل بجوار سوديك ايست من MMHD.

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٢٨٨ متر مربع

    ٥٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك تاون هاوس229م ع وصله دهشورباقل سعراستلام سنه

    Evergreen Properties logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٩ متر مربع

    ٤٢٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بخصم 50% كاااش بسعر لققطة بفيو رائع جدا

    Step One Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ٣٥٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سراي – S Villa (239م² – ميدل)

    Step One Real Estate logo image

4

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ٣١٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم3 مليون=فيلا 310م صف اول تشطيبVIP+تكييفات

    Falcon for Real Estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٣١٠ متر مربع

    ٩٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالتقسيط علي 10 سنين امام مطار سفنكس

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه قسط ربع سنوي780الف اوسعركاش18.000.000

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٧١٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن كبيرة قسط ربع سنوي671 ألف اوكاش15.900م

    Property Hills... logo image

    ايفر نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة كبيرة قسط ربع سنوي800 ألف اوكاش19مليون

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٦١ متر مربع

    ١٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة كبيرة قسط ربع سنوي800 ألف اوكاش19مليون

    Property Hills... logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٦١ متر مربع

    ١٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة كبيرة قسط ربع سنوي800 ألف اوكاش19مليون

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٦١ متر مربع

    ١٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة كبيرة قسط ربع سنوي800 ألف اوكاش19مليون

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٦١ متر مربع

    ١٬٧٣٥ جنيه/متر مربع