عقارات استوديو رخيصة للبيع في مصر, صفحة 14

3,439 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٩٧٢٬٠٠٠ جنيه

    قبل زيادة الأسعار: استوديو في الكوثر بأقل من مليون

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٩٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مميز بجاردن بالتقسيط في كيان بدر الدين

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمار ذكي بعائد إيجاري بالدولار وحده فندقية

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه/استلام فورى/تشطيب كامل/فيو على البحر/ ميركون

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٨٤٩٬٠٠٠ جنيه

    استثمر صح: ستوديو بحديقة ومسبح في أرقى بالأحياء

    متصدر

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في سراي | أقل سعر | استلام 2026

    Next Door Consultancy logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٨٣٨٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 55م بإطلالة مباشرة بحر بتقسيط 4 سنين

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٤٬٠٦١٬٢٥٧ جنيه

    Studio sea view at Scandic Beach Resort Hurghada

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٧٨٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٢٬٠٤٠٬٣٩٧ جنيه

    Studio apartment at Florenza Khamsin Resort

    Hurghadians Property logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٥١٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٧٣٥٬٨٧٥ جنيه

    استوديو بفيو حمام سباحة للبيع الغردقة

    Knight properties logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٩٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    ستديو متشطب بالكامل - فيو حمام سباحة - عقد أخضر

    Alabtal Developer logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة فندقية فاخرة بالغردقة وتقسيط مريح

    La Quinta logo image

    لاكوينتا هايتس, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٣٩٠٬٨٥٠ جنيه

    استوديو مارفينتو الغردقة اقساط لـ 5 سنين

    Knight properties logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٥١٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديو متشطبة بأقل سعر في نيست التجمع بمقدم10%

    Roots Real Estate logo image

    نيست كايرو, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٨٧٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية | ستوديو "كرونز" للبيع كاش فى سراى

    Next Door Consultancy logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقق فندقية

    ١٬٥٩٨٬٠٠٠ جنيه

    جناح فندقي متشطب ومفروش بعائد سنوي 1.27 مليون

    Falcon for Real Estate logo image

    فندق هيلتون القاهرة النيل المعادي, اثر النبي, حي مصر القديمة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شالية صف اول على البحر فى الساحل الشمالي

    Roots Real Estate logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٥٦٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٢٤٨٬٩٥٠ جنيه

    استوديو 58 متر بفيو بول و بحر..الغردقة

    Knight properties logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٣٨٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مميز بالتقسيط في كيان بدر الدين

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٥٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مفروش للبيع في نيوم - إطلالة مميزة

    RE/MAX Everest logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٤١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ستوديو 58م للبيع في كمبوند تاج سيتي

    Horizon Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣١٧٬٧٠٠ جنيه

    استوديو 50 متر بحديقة خاصة يطل على حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٣٬٨٩٣٬٦٦٧ جنيه

    Atlantis Resort فى طريق الهضبة بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٧ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٣٬١١٦٬٢٦٣ جنيه

    Florenza Khamsin بطريق عرابيا بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٢٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    Chalet for sale at Hayat Beach Resort Hurghada

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٤٬٦٥٥ جنيه/متر مربع