عقارات استوديو رخيصة للبيع في مصر, صفحة 18

3,439 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مميز ريسيل فيو مفتوح باقل سعر تاج سيتي

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٥٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين شاليهك الان لقطه بفيو لاجون بالسخنه بقسط8سنين

    Roots Real Estate logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٩٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه/استلام فورى/تشطيب كامل/فيو على البحر/ ميركون

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديوا 30 متر بفيو مميز استلام 6 اشهر

    Towers Map logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بالتقسيط في بريفادو استلام فوري

    Experts Real Estate Investment logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٠٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استوديو بحديقه تشطيبات فندقيه امام الفودكورت

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٨٠٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 58م بسعر مميز للبيع في مدينتي تشطيب الشركة

    Zone Properties . logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬٦٦٣٬٢٦٠ جنيه

    ستوديو pool view استلام 2027

    El-Bedihy & Co logo image

    المركز السياحي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٧١٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الان في NOLL New Cairo في التجمع

    Feeds logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو الترا لوكس 60م للبيع | بورتو نيو كايرو

    Circle Realestate logo image

    بورتو نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في تاج سيتي علي الطوب الاحمر

    Prime Company logo image

استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٨٢٣٬٩٨٦ جنيه

    استديو 69م فى الحى اللاتينى بأقل سعر في الماركت

    Onyx for real estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٠٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو باقل مقدم استلام فوري ع طريق السويس مباشر

    Falcon for Real Estate logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع عقد قديم ٢٠٢٢ بارك فيو في زيد ويست

    Brokers Hub logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٧٢٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٤٬٢٣٨٬٠٠٠ جنيه

    امتلك ستوديو في مطارمة بيتش ريزيدنس بمقدم 635,700

    Novus Stanza logo image

    مطارمة بيتش ريزيدانس, راس مطارمة, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    استوديو

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٦١٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بفيو الممشى والبسين.. لقطة في جراند روك

    Knight properties logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٩١٬٩٥٢ جنيه

    ستوديو 54 متر في سهل حشيش

    Knight properties logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٧٩٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فى مارينا 5 _ اقل سعر _ شاليه للبيع مفروش بالكامل

    Step One Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ٤٬٣٢١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك ستوديو في مطارمة بيتش ريزيدنس بمقدم 15%!

    Novus Stanza logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦١٬٧٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استديو متشطب بالكامل في كمبوند نيوم اكتوبر

    Vida Solutions logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع داخل مشروع أورورا بالاس الغردقة

    SQUARE9 logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٩٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٬٥٩٨٬٠٠٠ جنيه

    جناح فندقي متشطب ومفروش بعائد سنوي 1.27 مليون

    Falcon for Real Estate logo image

    فندق هيلتون القاهرة النيل المعادي, اثر النبي, حي مصر القديمة, القاهرة

    استوديو

    1

    ١ متر مربع

    ١٬٥٩٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬١٨٠٬٢٥٠ جنيه

    ستوديو على حمام سباحة في الغردقة

    Knight properties logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٣٨٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٤٨٬٩٥٠ جنيه

    قسط استوديو لـ 5 سنين في الغردقة

    Knight properties logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٣٨٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للاستثمار بجوار الـ AUC بالتجمع بمقدم155ألف

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    جادى ريزيدنس, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع