عقارات استوديو رخيصة للبيع في مصر, صفحة 15

3,439 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم واقساط طويلة في قلب المستقبل - مشروع سمو

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع +بجاردن للاستثمار او السكن في المستقبل

    Falcon for Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٢١٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو حجز قديم بمقدم مليون 190 في مدينة نور 67متر

    Rikaz logo image

    مدينة نور, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٤٦٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن متشطب في تاج سيتي

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٥٠٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بروف تكمله اقساط باقل سعر في تاج سيتي

استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٧٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٢٦٧٬١٠٨ جنيه

    استوديو بعقد أخضر مسجل في موقع مميز جدًا /جاهز

    El-Bedihy & Co logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو ريسيل سعر مميز في سكاي رارمب Upwyde زايد

    RE/MAX Everest logo image

    سكاي رامب, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٦٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٤٠٤٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر ستوديو بالغردقه|مقدم 20% وتقسيط على 4 سنين

    El-Bedihy & Co logo image

    منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٥٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علي البحر مباشرة بأقل سعر بالساحل وبقسط8سنين

    Roots Real Estate logo image

    Bungalows North Coast, بانجلوز, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ١١٨٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٨٧٩٬٢٠٠ جنيه

    استوديو 40م² أرضي في قلب الممشى السياحي بالغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٧١٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٣٥٬٢٤٠ جنيه

    استوديو 38 متر بإطلالة مباشرة على حمام السباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٧١٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥١٩٬٣٠٠ جنيه

    استوديو 35 م بمقدم 25% في الممشى السياحي بالغردقه

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٧١٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٨٧٩٬٢٠٠ جنيه

    استديو 40 متر باطلاله على حمام السباحه في الغردقه

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٧١٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٣٦٬٤٦٧ جنيه

    استوديو 57 متر بمقدم 20%في الغردقة

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    بلاتينيوم ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٥٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر استديو في السوق في مرحلة كرونز سراي

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦١ متر مربع

    ٤٩٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع – مرحلة إيلان | سراي

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٣٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية سعودية قوية ستوديو متشطب بالتكييفات

    Crafters Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣١ متر مربع

    ٨٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه متشطبه بالتكييفات امام حسن علام بحري

    Crafters Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣١ متر مربع

    ٨٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في ويست ليفز | إطلالة مميزة

    RE/MAX Everest logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    2

    ٨٦ متر مربع

    ٤٤٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع 72م بحديقه خاصه ف تاج سيتي قسط ع12سنه

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مُجهز بالكامل ومفروش في Lake Park Studios

    Remax 360 logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٧٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ريسيل بسعر مميز في سراي | أقساط

    Next Door Consultancy logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٨٩٥٬٢٢٥ جنيه

    أسلوب حياة منتجعي: استوديو في لاجونا – الغردقة

    متصدر

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٤٤٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٢٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دابل فيو علي اللاجون+POOL في بورتو العلمين

    Roots Real Estate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٩٣٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٣٩٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بمساحة 53 متر داخل مشروع أورورا بالاس

    متصدر

    SQUARE9 logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع