عقارات استوديو رخيصة للبيع في مصر, صفحة 10

3,439 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز استوديو 67 م في مجاويش بقلب أكثر حيوية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٥٣٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٥٩٬٤٠٠ جنيه

    احجز استوديو 57 م في مجاويش تصميم عصري

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٥٩٬٤٠٠ جنيه

    استثمر استوديو 57 م في مجاويش بعائد ذكي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٥٩٬٤٠٠ جنيه

    احجز استوديو 57 م في مجاويش دقائق من الجونة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٥٩٬٤٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 57 م في مجاويش قرب الممشى

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • كريستال

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٥٤٬١٦٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Delta Real Estate Investment & Development
    الساحل الشمالي,قسم مرسي مطروح,كريستالز نورث كوست

    استوديو, 2 - 4 غرفة

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٥٩٬٤٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 57 م في مجاويش على شاطئ خاص

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بنتهاوس بتشطيب كامل وإطلالة رائعة

    RE/MAX Everest logo image

    بوابة النعيم, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 1 حمام للبيع في B8 - مدينتي - القاهرة
    1

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بمدينتي b8 بسعر مناسب

    Panorama View logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٧٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٬٦٥٧٬٢٢٠ جنيه

    ستوديو عصري للبيع في الغردقه بالقرب من الجونة

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٥٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٢٬٧٠٢٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر استوديو كمبوند كيان بالتقسيط فيو موقع مميز

    Square Real Estate logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • أناكاجي

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٢٢٬٨٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Aqar Misr Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,اناكاجي

    استوديو, 2 - 4 غرفة

  • 8

    شقة

    ٢٠١٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بخصم 50% بجوار مدينتي مباشرة

    Step One Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 20% استلام فورى بورتو جولف مارينا تقسيط 8

    متصدر

    Smart-Homes Real Estate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب للبيع ع محور الجامعات ف نيو هيلوبوليس

    متصدر

    Closer logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٣٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر 1.610.000 تقدر تمتلك استديو سوبر لوكس

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه بجاردن في هافا كمبوند في العاصمه

    Feeds logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • ديچار

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٦١٣٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Reedy Group development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ديجار

    استوديو, 2 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٣٬١٤٤٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن للبيع متشطب SUPER LUX ف طلاله TALALA

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٨٩٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٣٣٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحده بمقدم 300 الف و تقسيط على 3 سنين

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٧١٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى هليوبليس الجديدة ستوديو بخصم 64%

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٣١٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٠١٬٦٦٠ جنيه

    استوديو مطل علي البحر أورو بيتش الغردقة

    Rook Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٤٧٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 71م مبني وجاهز بالعاصمة تقسيط علي 8 سنين

    متصدر

    GCR Developments logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧١ متر مربع

    ٦٬٢٩٥ جنيه/متر مربع

  • ون ريسيدينز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٣٧٦٬٨٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Sky Ad Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

• 10

    شاليه

    ٣٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو أنيق مع جاكوزي – استثمار مميز في مجاويش

    Homes Bay logo image

استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٩٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٣٩٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع (الحي اللاتيني - العلمين) 71 م

    RE/MAX Avalon logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٧١ متر مربع

    ٦١٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٤٬٣٦٠ جنيه

    *Garnet Residence – New Cairo* امتلك شقتك في

    Feeds logo image

    جارنيه, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦١٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر ستوديو 65 م في كمبوند الير مستقبل سيتي

    Al Ahly Sabbour logo image

    أليري, ذا سيتي اوف اوديسا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٣٧٬٥٠٠ جنيه

    استوديو أورورا – موقع مميز وعائد مرتفع

    Homes Bay logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • نيوم أسيوط

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Arab Developers Holding
    أسيوط,النيوم اسيوط

    استوديو, 2 - 3 غرفة