شقق استوديو رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 23

764 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بمدينتي موقع مميز وأقساط إلي 2034

    Makka Real Estate logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٥١٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٣١٬٦٩٦ جنيه

    استوديو للبيع في بالم هيلز كليو فيو علي الجاردن

    Conquer Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٦٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 78م في ريحانة أفينيو بسعر لقطه

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٧٨٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع مميز بفيو لاجون بتقسيط علي 14 سنه!!

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٨٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو استلام فوري في كمبوند سراي بجوار مدينتي

    Closer logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٧٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو جاهز للبيع في كمبوند وان قطامية – المعادي

    Chances Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٧١٢٬٤٣٨ جنيه

    استوديو مميز للبيع في تاج سيتي

    Good Deals logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٨٢٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو كورنر بفيو جولف بالتجـمـع بسعر لقطه بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    مدن جولف تاون, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٥١٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو 55م للاستثمار في العاصمه وبـأقـل سعر

    Roots Real Estate logo image

    سيدج ليكس ريزيدنس, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في تاج سيتي موقع مميز فيو مفتوح

    Capital Lords Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مفروش بالكامل امام الجامعة الامريكية

    Trends Real Estate Egypt logo image

    بورتو نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٩٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٩٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه متشطب للبيع بدون مقدم+بأقل سعر بالتحمع

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو برايم لوكيشن علي التسعين بأقساط حتي 12 سنه

    Roots Real Estate logo image

    كمباوند شبابيك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٦٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للاستثمار بفيو لاند سكيب بالعاصمه بقسط8سنين

    Roots Real Estate logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو 65م للبيع فى مدينة نصر بلاندمارك فيو داخلى

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو برووف جاهز للاستلام للبيع في تاج سيتي

    Capital Lords Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 360 الف استديو برايم لوكيشن بأقل سعر قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بالتجمع الخامس بمقدم تعاقد200ألف فقط وقسط8س

    Roots Real Estate logo image

    كافالي ريزيدينس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استوديو ريسيل في كمبوند سيليا – العاصمة

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر الان في ستوديو بأقل سعر في الماركت وقسط8س

    Roots Real Estate logo image

    بيجونيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في Bloomfields

    Beltone logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    أستثمر في ستوديو 70م بسعر لقطه بالتجمع بمقدم1%فقط

    Roots Real Estate logo image

    وود, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧١ متر مربع

    ٣٧٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٩٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه للاسثتمار بدون مقدم وبأقل سعر بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    سيدج ليكس ريزيدنس, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٣٩٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للاستثمار بسعر لقطه بالعاصمه وبمقدم 240الف

    Roots Real Estate logo image

    لوميا لاجونز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو مميزة للبيع داخل Zed East لوكشن مميز جدا

    Property Hills Star logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٦٧٬٧٩٦ جنيه/متر مربع