شقق استوديو رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 25

760 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمار حقيقية داخل كمبوند Cairova –

    Feeds logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٦٤٥٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر استوديو في كمبوند في R8

    Feeds logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 63م – موقع مميز كمبوند سراي

    Next Door Consultancy logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٤١٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو الآن في ساج ليكس ريزيدنس

    Feeds logo image

    سيدج ليكس ريزيدنس, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٠٣٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه بأقل سعر لمحبي الاستثمار فى العاصمة

    Roots Real Estate logo image

    كوين لاند, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٢٢٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٥٢٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مميز للاسثتمار بمقدم 3% بالعاصمه الاداريـه

    Roots Real Estate logo image

    الوادي 8, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٦٩٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لمحبي الاستثمار بسعر لقطه في العاصمه بمقدم3%

    Roots Real Estate logo image

    الوادي 8, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو كورنر بسعر لقطه من سكويرز بالعاصمه الاداريه

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    سيدج ليكس ريزيدنس, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٦٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مع حديقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي تجمع

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب بمقدم 220 الف فقط و اقساط علي 15 سنة

    Closer logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٩١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فوري للبيع في سراي ع طريق السويس-مقدم505الف

    Closer logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٥٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لامتلاك استديو بأقل اجمالي عقد اطول فترة سداد

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٤١٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للاستثمار بأقل سعر دقائق من AUC بمقدم10%فقط

    Roots Real Estate logo image

    كمباوند شبابيك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٦٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٥٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة ستوديو للبيع بأقل سعر فى التجمع بحرى صريح

    Impact Investments logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٣٧٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو استلام فوريباقل سعر في الماركت

    Rakar Investments logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب للبيع امام سوديك ايست بمقدم 380الف

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٣١٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    أخر استديو للبيع بأقل سعر لسرعه البيع ف تاج سيتي

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٣٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو رائع و مميز للبيع | بورتو نيو كايرو

    Osoul Residence logo image

    بورتو نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بجوار كمبوند سوديك ايست ستوديو تشطيب كامل

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٤٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 59م للبيع B6 مدينتي ارضي فيو بارك+نارو جار

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٥٠٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارقي مراحل مدينتيprivadoستوديو فندقي باقساط مريحه

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٨٤٧٬٢١٣ جنيه

    استوديو 51م غرفه مميزه ڤيو علي ال lake مباشرةً

    Feeds logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٣٦٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٩٨٬٠٠٠ جنيه

    افضل استوديو في كمبوند ب0 مقدم واقساط علي 12سنه

    Feeds logo image

    سيدج ليكس ريزيدنس, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٣٩٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٤٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان وحدتك بسعر مميز و قسط على 10 سنين

    Feeds logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مع حديقة للبيع في نورث بارك آي سيتي التجمع

    رابح للتسويق العقاري logo image

استوديو

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع