شقق استوديو رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 22

764 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في تاچ سيتي – Lake Park 63m

    Impact Investments logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٤٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 50م بأقل سعر وبمقدم1% فى التجمع السادس

    Roots Real Estate logo image

    أكاسا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر ستوديو للبيع ف تاج سيتي بجوار المطار-مقدم 260K

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو في تاج سيتي اورجامي 80م

    Impact Investments logo image

استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٥٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب بأقل سعر مميز للاستثمار وبتقسيط 9سنين

    Roots Real Estate logo image

    نيست كايرو, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٨٧٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه بأقل سعر للمتر بقلب التجمع و تقسيط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٧٤٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٨١٬٠٠٠ جنيه

    استثمر الان بأقل سعر وبمقدم 10%فى التجمع الخامس

    Roots Real Estate logo image

    بيجونيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٤٨٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بروف للبيع فيو لاند سكيب في كمبوند ستون

    Smart Step logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٤٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو أستثماري بجوار الجامعه الامريكيه وأعلي عائد

    Roots Real Estate logo image

    فالنسيا فالي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بحديقة خاصة استلام 3 شهور هايد بارك التجمع

    Key Point for real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع امام مدينتي ف سراي - مقدم 300الف

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨١ متر مربع

    ٣٠٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بأقل سعر في الماركت فى القلب التجمع السادس

    Roots Real Estate logo image

    مدن جولف تاون, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لمحبي الاستثمار بأقل سعر في التجمع السادس

    Roots Real Estate logo image

    جراند لين،, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٣٤٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بفيو لاند سكيب & ليك للبيع في ستون ريزيدنس

    Smart Step logo image

استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٥٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٧٢٬٥٠٠ جنيه

    خصم قوي استديو متشطب بالفرش تقسيط سنة بدون فوائد

    Aqar Misr logo image

    شارع حافظ رمضان, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٥٧٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 1 مليون امتلك ستوديو لقطة في التجمع السادس

    Go Green Egypt Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٥١٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٩٨٤٬٥٤٤ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك ستوديو في Hava compound

    Feeds logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٤٢٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في بارك لين متشطب واستلام فوري قسط7س

    Roots Real Estate logo image

    بارك لين, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬١٩٤٬٥٠٠ جنيه

    بمقدم1.5%امتلك ستديو55م بالعاصمة باقساط تصل 17 سنة

    Vida Solutions logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٣٩٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب للبيع ف ابراج ساويرس التجمع ع 10 سنين

    Property Hills Star logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بفيو بحري جاهز للسكن للبيع في بلومفيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٩٩٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 220الف امتلك ستوديو امام سوديك ايست,طلالة

    Closer logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٣٣٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٥٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع فى هليوبليس الجديدة متشطب بخصم 64%

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٣٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للاستثمار بأقل سعر بالتجمع الخامس قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    كمباوند شبابيك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٤١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    SRE459Taj City – Lake Park استوديو مميز للبيع

    Host Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع