شقق استوديو رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 18

760 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بحديقة خاصة للبيع في Taj City – استلام فوري

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بحديقة للبيع في Taj City – Lake Park

استوديو

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٧٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بروف للبيع في Taj City – Lake Park فيو رائع

استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٧٣٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فوري للبيع ف التجمع الخامس|جاردينيا هايتس

    Catchers investment logo image

    المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٩٩٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو أستثماري بسعر لقطه بالعاصمة وتسهيلات 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ارمونيا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٣١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    85م استيديو للبيع متشطب سوبر لوكس بحاردنيا هايتس

    Find Real Estate logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٢١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 380الف امتلك ستوديو برايم لوكيشن امام المطار

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٤٤٬٤٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك ستوديو بجاردن امام سوديك ايست- بمقدم 400K

    متصدر

    Closer logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٨٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٩٨٬٠٠٠ جنيه

    الحق أنظمة سداد شهر رمضان المبارك

    Feeds logo image

    سيدج ليكس ريزيدنس, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٣٩٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٠٢١٬٥٥٣ جنيه

    SAGE Lakes Residence – امتلك استديو بموقع مميز

    Feeds logo image

    سيدج ليكس ريزيدنس, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٣٨٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 88م للبيع متشطب بالاجهزه في فيليدج جيت

    Homy Real Estate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٥٣٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٨٧٤٬١٢٥ جنيه

    ستوديو مطل مباشرة على اللاجون | كمبوند هافا – R8

    Feeds logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٩٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬١٨٨٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بسعر مميز

    Feeds logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٣ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 88م للبيع متشطب بالاجهزه في فيليدج جيت

    Homy Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٥٣٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو لقطه للبييع 71 م بل الجراج استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧١ متر مربع

    ٢٠٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن بسعر لقطه قسط12سنه بالعاصمه الادرايه

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٤٣٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 88م للبيع متشطب بالاجهزه في فيليدج جيت

    Homy Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٥٣٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٦١٢٬٢٠٣ جنيه

    ستوديو في التجمع الخامس استلام قريب

    The Polygon logo image

    قرية البوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٥٬٥٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 88م للبيع متشطب بالاجهزه في فيليدج جيت

    Homy Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٥٣٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 88م للبيع متشطب بالاجهزه في فيليدج جيت

    Homy Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٥٣٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 88م للبيع متشطب بالاجهزه في فيليدج جيت

    Homy Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٥٣٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 88م للبيع متشطب بالاجهزه في فيليدج جيت

    Homy Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٥٣٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٦٦٦٬٠٠٠ جنيه

    استوديو جاهز للسكن اتجاه بحري بمقدم

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في سيليا – لقطة جاهزة للسكن

    Golden Vision logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو لقطة حجز قديم 49م بالتقسيط علي 12 سنة في B8

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٤١٬٠٢٠ جنيه/متر مربع