شقق استوديو رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 26

764 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٢٬٠٩٨٬٠٠٠ جنيه

    افضل استوديو في كمبوند ب0 مقدم واقساط علي 12سنه

    Feeds logo image

    سيدج ليكس ريزيدنس, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٣٩٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٤٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان وحدتك بسعر مميز و قسط على 10 سنين

    Feeds logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مع حديقة للبيع في نورث بارك آي سيتي التجمع

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع في مدينة نصر كمبوند دجلة لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو 65م مميز كمبوند دجلة لاند مارك سعر مميز جدا

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل في قلب مدينة نصر كمبوند دجلة لاند ماررك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو ريسيل في دجلة لاند مارك سعر مميز لا يقارن

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو ( 76 ) للبيع في بلوم فيلدز ( استلام فوري ).

    Realpals Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع 62 متر فى المقطم امام Up town cairo

    إبداع logo image

    المقطم, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٣٩٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 62 متر للبيع فى المقطم على الكورنيش الجديد

    إبداع logo image

    المقطم, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٣٩٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩١٣٬٣٩٠ جنيه

    شقة بغرفة نوم واحدة للبيع في بلوم فيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديوللبيع في مدينتي65م اقل اجمالي اطول فترت سد

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن برايم لوكيشن بيجونيا بمقدم10%

    Roots Real Estate logo image

    بيجونيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧٦٥٬١٦٦ جنيه

    استوديو للبيع في بلومفيلدز - ليك سايد

    Smart Assets Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٤٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل في قلب مدينة نصر كمبوند دجلة لاند مااارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٢٢٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٧٣٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بسعر لقطة فى بيجونيا بالتجمع بمقدم10% فقط

    Roots Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٤٤٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استديو متشطب بمقدم 30% وتقسيط علي5 سنين

    Feeds logo image

    لا كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان استديو استلام فوري متشطب

    Feeds logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مميزه لامتلاك استديو بأرقي مراحل مدينتي B8

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦١ متر مربع

    ٣٦٬٨٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بجوار الجامعة الامريكة بمقدم 300الف

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الشروق متشطبة الترا سوبر لوكس بموقع

    إبداع logo image

    طريق السويس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى التجمع الخامس بموقع مميز بمقدم 2%

    إبداع logo image

    التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٤٩٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو تشطيب كامل بجوار سوديك ايست بمقدم246k

    Closer logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٨٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بتسهيلات فى السداد استديوفى مدينتىB8موقع جيد

    Next Home For Realestate logo image

    مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٧١٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استويو لقطه باقل سعر موجود

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع