عقارات رخيصة للبيع في التجمع, صفحة 3

6,445 عقارات أخرى
  • 7

    فيلا

    ٢٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيلا 210م فيو Landscape برايم لوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ١٤٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في هايد بارك التجمع تقسيط 8 سنين

    Oaks Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو,استلام فورى, هايد بارك, التجمع

    Hyde Park Developments logo image

    كلاستر 18, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧٩ متر مربع

    ٦٣٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو,استلام فورى, هايد بارك, التجمع

    Hyde Park Developments logo image

    سنترفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٧ متر مربع

    ٥٧٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 166م (3غرف) دايركت امام المطار بخصم 50% كااااش

    Step One Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • لازورا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٢٩٩٬١٥٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مباشرة على حمام السباحة بسعر أقل مغري .

    Country For Real Estate logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بسعر أقل من سعر السوق في ليك بارك .

    Country For Real Estate logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل ريسيل بأقل سعر اقرب استلام

    IRTKAZ logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٣٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٤٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحري 165م ف النرجس الجديدة تقسيط ع 42شهر

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    اي انجل سيتي مول, النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي في أحسن لوكيشن وبسعر لقطة

    Right Direction logo image

3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٠٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • ووتر واي إيست

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٣٠٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Waterway Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    1 - 4 غرفة

  • 14

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للمعاينة(ارضي+اول+روف+جاردن)باقساط مُريحة

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نموذج مميز فيو مفتوح علي اكبر جاردن في وان قطاميه

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٧ متر مربع

    ٢٥٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة اميز موقع في الكمبوند أقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

    بلوتري كومباوند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نموذج مميز فيو مفتوح علي اكبر جاردن في وان قطاميه

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٠٧٬٩٢٢ جنيه

    شقة 154م بفيو مفتوح استلام فوري ومتشطبultra moden

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٧٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • جولف تاون

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Modon Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    استوديو, 1 - 5 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٢٬٣٧٩٬٢٥٧ جنيه

    فيلا 287م prime location بفيو خيالي ومتشطبه

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٨٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نموذج مميز فيو مفتوح علي اكبر جاردن في وان قطاميه

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٩٨ متر مربع

    ٢٥٬٢٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نموذج مميز فيو مفتوح علي اكبر جاردن في وان قطاميه

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٩٩ متر مربع

    ٢٥٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة امتلاك ستوديو جاردن فيو ممباشر ع البسين

    Gate real estate marketing logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٩٢٧٬٢٢٧ جنيه

    فيلا واخده prime location بفيو خيالي علي landscape

    Falcon for Real Estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٢٨٨ متر مربع

    ٦٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • ايزولا كواترو 2

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٥٧٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al- Masria Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ايسولا كواترو

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نموذج مميز فيو مفتوح علي اكبر جاردن في وان قطاميه

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تقسيط 8 سنين شقه متشطبه في هايد بارك التجمع

    Oaks Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٤٣٥٬٩٥٠ جنيه

    شقة جاهزة 2ماستر فورا للبيع بموقع مميز ف هايد بارك

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٤ متر مربع

    ٣٨٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بيت الوطن 160م بجوار المراسم والرحاب

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بيت الوطن أرضي بحديقة وتقسيط مميز

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٩٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • افيرا

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٠٢٣٬٧٥٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 4 غرفة