عقارات رخيصة للبيع في التجمع, صفحة 2

6,440 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتقسيمة مميزة بفيو بحري على Landscape التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقساط شقة 3 غرف + 128م garden من حسن علام

    Falcon for Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ١٩٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو فيو النادي باقل مقدم في الماركت في هايد بارك

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شقة ريسيل بموقع مميز جدا في ذا بروكس

    متصدر

    Remax The Address logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ١٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس استلام فوري للبيع بآحســن سع في ديـستريكت 5

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ١٢٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • نوماد

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬١٨٨٬١٢٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الأندلس 1 – التجمع الخامس استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فوري فيو مفتوح علي لاندسكيب في هايد بارك

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٣ متر مربع

    ٤٨٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة شقة ريسيل بحديقة بسعر مميز جدا

    متصدر

    Remax The Address logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٢٤٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل بالتكيفات - فيو رائع - سعر لقطه

    Edge Real Estates logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٤٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه بالكامل ع الجولف في سيتي جيت

    Falcon for Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ١٠٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • جراند لين

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٥٣٢٬٠٦٨ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Housing and Development Company for Real Estate
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,جراند لين،

    1 - 4 غرفة

  • 10

    أي فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أي فيلا جاردن للإيجار في ماونتن فيو هايد بارك

    KAMF logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٩ متر مربع

    ٣٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 2 غرفة في ماونتن فيو هايد بارك موقع مميز

    متصدر

    Views for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الآن شقة بمواصفات مميزة ارضى بجاردن ف التجمع

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٨٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 131م في ماونتن فيو آي سيتي التجمع

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٣٢٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٠٨٬١٣٠ جنيه

    شقة 114م للبيع أقل من سعر السوق وباطلالة مفتوحة

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٤ متر مربع

    ٣٧٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • وجود ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Tharaa
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 7

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالقرب من الرحاب والتسعين الشمالي ونادي بلاتينيوم

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 194م بيت الوطن الحي الثالث استلام فوري باقل سع

    El Hefny Group logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ١٧٬٠١٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو بسعرمغري للبيع بخصم الكااااش فى التجمع الاول

    Step One Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨١ متر مربع

    ٤٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على الاند سكيب في كمبوند تيبا روز

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقة استلام فوري في الحي الثاني بيت الوطن

    متصدر

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • النرجس الجديده

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 50
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,النرجس الجديدة

    3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام فوري في Taj City تاج سيتي سعره لقطه

    Sweet Home Realestate logo image

1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتشطيب فاخر فيوبحري واجهتين استلام فوري التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع فيو لاند سكيب بمقدم 5% بالتقسيط

    Impact Investments logo image

استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٩٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتجمع الخامس – حي الأندلس

    sms for RealEstate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه هايد بارك التجمع الخامس مقدم 2.000.000

    Oaks Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ١٢٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • الاندلس

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 50
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,حى الاندلس

    3 غرفة