عقارات رخيصة للبيع في التجمع, صفحة 5

6,445 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في ذا ايكون جاردنز التجمع الخامس

    Z Investments For Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن 115م في ذا ايكون قرب شارع التسعين

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٣٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع برايم لوكيشن في كمبوند ذا ايكون جاردنز

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في قلب التجمع بتشطيبUSLمقدم980 الف

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس بمقدم 1,7 مليون في كريك تاون التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٩٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • ريفيرتون

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٤٣٧٬٨٥٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الجنوبية,ريفرتون

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٨٧٢٬٩٥٩ جنيه

    باقل سعر شقه 100م استلام فوري ومتشطب high end

    Falcon for Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٢٠٬٧٠٩ جنيه

    شقة علي واجهتين بفيو خيالي و متشطبه high end

    Falcon for Real Estate logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ١٠٬٠٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة 160م متشطبة بفيو water feature

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري ( 3 غرف + جاردن خاصة ) باقساط مُريحة

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٢١٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع نورث بارك آي سيتي بتسهيلات حتى 2032

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • سولاي ميزون إس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Living Yards Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سولاي

    استوديو, 1 - 2 غرفة

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم واقساط طويلة في قلب المستقبل - مشروع سمو

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع نجيب الريحاني, الرحاب المرحلة الثالثة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بقسط 14 سنـة ! وبجوار قطامية هايتس شقة 216م كورنر

    Falcon for Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% واقساط علي 10 سنوات - في قلب المستقبل

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع ام كلثوم, الرحاب المرحلة الثالثة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٥٥٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٨٦١٬١٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى متشطبة للبيع فى كمبوند لافيستا

    Oaks Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ١٢٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في الاندلس الترا سوبر لوكس التجمع

    Next Level Properties logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • ود ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Tharaa
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ستوديو بحري في ليك بارك استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٧٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٨٦٢٬٧٩٢ جنيه

    فيلا 235م كورنر بفيو علي landscape متشطبه High end

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٢٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٢٧٬٩٦٩ جنيه

    شقة 127م بحري متشطبه High end وتسليم فوري بفيو VIP

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لأول مرة التجمع الخامس اقساط علي 14س واستلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لأول مرة التجمع الخامس اقساط علي 14س واستلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • نجم

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬١٥٠٬٤٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Royal Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,نجم

    1 - 3 غرفة

  • 17

    شقق فندقية

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه فندقيه في التجمع السادس مي هوتيل بتقسيط

    Vida Solutions logo image

    التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٣٧ متر مربع

    ١٠١٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في واتر واي أمام الجامعة الأمريكية 3غرف

    TREX logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ١٦٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٣٩٣٬٠٠٠ جنيه

    بجوار هايد بارك للبيع شقه بأفضل تقسيمه ف ذا ايكون

    Closer logo image

2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٢٬٣١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,400,000 + قسط حتى 14 سنة= كورنر - بحري - دبل فيو

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٧٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن برايم لوكيشن بيجونيا بمقدم10%

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    بيجونيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • سيزونز ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hassan Allam Holding
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,امتداد المستثمرين الشمالية,سيزونز ريزيدنس