عقارات رخيصة للبيع في مصر, صفحة 9

50,998 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    650الف فقط تشطيب كامل بالتكفات و المطبخ

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ١٠٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 133م فيو جامعه الصينيه في دجلة لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جنب مول مصر بسعر 10,140,000 متاح قسط ع 10سنين

    متصدر

    Property Hills... logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه145م صف اول ع البحر ف قلب الساحل الشمالي

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٧٦٬٤٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري مباشرة علي محور بن زايد

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • مارينا شور ريزيدنسز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Emaar Misr
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,مراسي البحر الاحمر
  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بنتهاوس في باديا بالم هيلز بمقدم و اقساط

    Crown Stone Realty logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٠٨ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري بقسط مليون 900الف Double View

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جنب مول مصر بسعر 10,140,000 متاح قسط ع 10سنين

    Property Hills... logo image

    الباتيو, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري اول سكن بجوار المحور المركزي

    بيت الاستثمار الذهبي logo image

    الحي الرابع, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 152م في زهراء المعادي قدام نادي وادي دجلة

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • دابليو55

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Waterway Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة
  • 8

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في دار مصر الأندلس – المرحلة الثانية

    D COMUNITA RE logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٠٧٬٥٠٠ جنيه

    شاليه بيطل على البحر Finishedاستلام قريب قسط607الف

    Falcon for Real Estate logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٣٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٧٥٬٠٥٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري مباشرة علي محور بن زايد

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 131م 3غرف بحري فيو مميز تقسيط على 10 سنينTESLA

    Promax Property Investors logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٦٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جنب مول مصر بسعر 10,140,000 متاح قسط ع 10سنين

    Property Hills... logo image

    كمبوند ريحانة, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • سيرا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    miqaat development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 5

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مميز بإطلالة لاندسكيب في فيراندا

    HPK logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جنب مول مصر بسعر 10,140,000 متاح قسط ع 10سنين

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٢٦٬٩٥٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري مباشرة علي محور بن زايد

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٤٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جنب مول مصر بسعر 10,140,000 متاح قسط ع 10سنين

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٤٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بأقل سعر ف العين السخنه جاهزة للاستلام ع ال

    Falcon for Real Estate logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٩٤٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • بارك فيوز باديا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,باديه بالم هيلز

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي الثامن اهالي

    الحي الثامن, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك على الفيو زون مباشرة بالحى الاول تقسيط 4 سنين

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خاصvip ع لسان الوزراء و مرسي اليخوت متشطب مارينا 5

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٢٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بفيو مباشر على كريستال لاجون متشطب +ACs+Kitc

    Falcon for Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٨٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل كاشف البحر اعلي مصطبه في دوس الساحل

    Falcon for Real Estate logo image

    دوس الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • إطلالة

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Pledge Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,مدينة أكتوبر الجديدة

    1 - 3 غرفة