عقارات رخيصة للبيع في مصر, صفحة 11

50,997 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه شقه للبيع بمدينه نصر الحي السابع بجور مدرسه ا

    Ebied Home logo image

    شارع الغواص عبد العزيز شحاتة, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٧٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة 63 متر pool view بالممشي السياحي

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٨٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    850 ألف بإطلالة رائعة خطوات من البحر في مارينا 8

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 500متر في كمبوند سوان ليك التوسعات الشرقية

    Crown Stone Realty logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٥٠٠ متر مربع

    ٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 2 غرف نوم - 1 حمام للبيع في سموحة - حي شرق - الاسكندرية
    1

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 105م سموحة - تقسيم القضاة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • ماي دريم

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 172 شمال الرحاب استلام 6 شهور

    متصدر

    Enshaa RE logo image

    شمال الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٧٦٩٬٢٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينه العبور كمبوند متكامل الخدمات

    Family Home Real Estate logo image

    شارع المشير احمد اسماعيل - مدينة العبور, الحي السابع, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢١٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل غرفه نوم علي النيل مفروشه جاهزه ع السكن

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٣٠٧٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري فـ شيراتون بإدارة فندقية من كونكورد

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٦٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٧١٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن كبيرة قسط ربع سنوي671 ألف اوكاش15.900م

    Property Hills... logo image

    ايفر نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • كالم ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 25
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    2 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ١٬٥٨٦٬٧٠٠ جنيه

    استوديو للبيع لاجونا ريزورت الغردقة منطقة الأحياء

    متصدر

    Rook Estate logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٣٥٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر(بخصم 28%) lagoon view بتشطيب vip

    Falcon for Real Estate logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ١٥٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع برايم لوكيشن في التجمع قرب هايد بارك

    Z Investments For Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام قريب امام هايد بارك التجمع الخامس

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٨٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٧٦٩٬٢٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينه العبور كمبوند متكامل الخدمات

    Family Home Real Estate logo image

3

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢٣٬٦٦٨ جنيه/متر مربع

  • إيتالا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٧٨١٬٧٥٦ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    El-Manara Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,إيتالا

    3 غرفة

  • 14

    شاليه

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بتشطيبات كامله Vib فيو بحري رائع برايم لوكيشن 130م

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1 مليون تشطيب هاي اند استلام فوري بجاردن

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه للبيع في بريفادو مدينتي 68 متر

    Panorama View logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 150م بإطلالة على قصر الاتحادية بالكوربة

    Good Deals logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن 115م في ذا ايكون قرب شارع التسعين

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • ليفين

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٢١٬٢٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Nakheel Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,ليفن

    1 - 4 غرفة

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على شارع الجامعة الرئيسي | شقة 120م (تحميل قديم)

    شارع الجامعة, الحي التاسع, مدينة العبور, القليوبية

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للإيجار جنوب الأكاديمية ج القاهرة الجديدة 140

    M.S.K Real Estate logo image

    محور العروبة, المنطقة أ, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٥٩٬٩٢٥ جنيه

    شقه للبيع بمدينه العبور كمبوند متكامل الخدمات

    Family Home Real Estate logo image

3

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢٬٢٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 100متر متشطب بفيو مميز بمقدم 2 مليون

    متصدر

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مرخصة فيو مفتوح على الشارع شامل دواليب المطبخ

    Remax Professional. logo image

    شارع ابو قير, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • إن لاين سوتس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 4
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    استوديو, 1 - 2 غرفة