عقارات رخيصة للبيع في مصر, صفحة 16

51,080 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك مباشرة | شقة بحري 125م شارع الجامعة

    شارع الجامعة, الحي التاسع, مدينة العبور, القليوبية

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ١٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 195م للبيع استلام فورى فى كريك تاون التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٩٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم حالا بنتهاوس 220م مقدم 3م امام ميفيدا كاش11م

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دابل فيو FULLY FINISHED- DIRECT ON LAGOON

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ١٠٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه See View ارضي بجادرن فى سوان ليك الجونة

    Falcon for Real Estate logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٦٤٠ جنيه/متر مربع

  • لازورا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٨٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 18

    شقة

    ٣٬٨٣٣٬٥٠٠ جنيه

    لافاندا بيتش – شقة غرفتين إطلالة على حمام السباحه

    Rook Estate logo image

    لافندا بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥١٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم حالا بنتهاوس 220م مقدم 3م امام ميفيدا كاش11م

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٤٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري مع لافيستا شاليه سي فيو 3غرف متشطب قسط

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٥٠ متر مربع

    ٩١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن ( متشطب ) من حسن علام فـ الجونة

    Falcon for Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٦٤٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 68 متر في مدينتي b8 حجز 2023

    Panorama View logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • جرينفيل 2

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    PTC Real Estate Development
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 20

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بخصم 40% من سعرها وتشطيبVIP تحت ادارة Marriott

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع فيو علي جاردن في كمبوند سراي

    Z Investments For Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع تقسيط في La Nuova Vista

    متصدر

    Sonic For Real-Estate logo image

    لا نوفا فيستا, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٥٦ متر مربع

    ٥٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٢٤٬٥٠٠ جنيه

    شقه فندقيه ( 95م - Servic Apartment ) قسط 6 سنوات

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٦٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    "ثاني نمرة من التسعين الرئيسي | شقة 175م بحري

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٤٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • ووتر واي إيست

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٣٠٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Waterway Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    1 - 4 غرفة

  • 13

    شاليه

    ٣٬٩٤٦٬٠٠٠ جنيه

    استلم ارضي بجاردن متشطبة بأميز فيو في مارينا 5 قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩١ متر مربع

    ٤٣٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع _ فرصة استثمارية مميزة

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٣ متر مربع

    ٧٬٧٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات في ابراج زيد ويست شيخ زايد

    Crown Stone Realty logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ١٨٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسهل خطه سداد+اميز فيو=بحر+لاجون - لوكيشن 2 د بحر

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٨٤٢٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 4 غرف فالشيخ زايد ادفع842 ألف اوكاش10.100م

    Property Hills... logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٣٬٦١٣ جنيه/متر مربع

  • فيستا فيلاز في ميفيدا جاردنز من إعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    القاهرة,مدينة المستقبل,ميڤيدا جاردنز
  • 13

    دوبلكس

    ٨٤٢٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 4 غرف فالشيخ زايد ادفع842 ألف اوكاش10.100م

    Property Hills... logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٣٬٦١٣ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في البوابة الاولي - خوفو - حدائق الاهرام - الجيزة
    1

    شقة

    ١٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ١٢٠م فيو فيلا بأقل سعر في السوق

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٨٦٬٤٥٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل ( 128م - غرفتين ) تشطيب فندقي

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ١٢٬٣٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول لاجون و3 دقائق من البحر ,,, اقساط مرنة جدا

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مرخصة 3 غرف + دور مرتفع

    Inspire Homes logo image

    الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • بارك فالي سوفا

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    EFID Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    2 غرفة