عقارات رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 417

18,450 عقارات أخرى
  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس في كمبوند سراى المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٦ متر مربع

    ٤٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    289m Boulevard Mivida apartment 3bedrooms 3baths

    Zein for real estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٩ متر مربع

    ٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 29

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس كلاسيك تشطيب كامل موقع مميز جدًا

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 78م للبيع بالتقسيط في مدينتي B12استلام فوري

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٣٩٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم بمقدم 150 الف تقسيط 8 سنوات

    Towers Map logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بأقل من سعر الشركه فيو علي حمام السباحة

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٦٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل - بأقل مقدم- بموقع مميز

    Remax The Address logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع(شقه بروف)أفضل تقسيمه قسط ع12Y فSARAI

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٣٦٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 نوم تقسيط 8سنين - بجوار النادي الاهلي التجمع

    Towers Map logo image

3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٦٣٬٠١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق 3 غرف بمقدم واقساط استلام 2026

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٨٥٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه 3غرف امام مطار القاهرة دايركت بأقساط12سنه

    Roots Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٩٧٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ب تراس اقل من سعر السوق جاهزة للاستلام

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احلي فيو شقه 148متر فيو كلاب هاوس و اوبن فيو

    ARC Investments logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٤١٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٤٨٬٠٥٠ جنيه

    شقه للبيع في النرجس الجديدبمقدم 30%اقساط تصل72 شهر

    Zein for real estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٣٠٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة علي الشارع الرئيسي ارضي مرتفع بمدخل خاص

    Zein for real estate logo image

    شارع اخناتون, الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورا تاون هاوس في لافيستا سيتي بأقساط 5 سنين

    Roots Real Estate logo image

4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا فوري بنص سعر الشركه في كمبوند سراي

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٣٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قريب من المسجد، الماركت، المركز الطبي، والصيدلية

    Start Homes Madinaty logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٦٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر للبيع متشطبه بالكامل بموقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    مونتي نابوليوني, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع متميز تطل علي الجولف للبيع استلام فوري

    Master Mind Real Estate Services logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ١٤٠٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف نوم بجاردن 67 متر تقسيط 8 سنوات

    Towers Map logo image

2

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٦٢٬٢٤٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 نوم بمقدم 265 الف تقسيط 8 سنوات

    Towers Map logo image

3

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٥٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في سوديك ڤيليت بموقع و سعر متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٩٧٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله للبيع في سيليا -العاصمه الاداريه

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٤ متر مربع

    ٩١٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في ذا ادريس ايست - شارع التسعين - التجمع الخامس - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب 3.500.000 استلام فوري متشطبه بالكامل

    Zein for real estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع