عقارات رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 421

18,450 عقارات أخرى
  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في جاليريا مون فالي بحمام سباحه خاص

    La Costa For Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥٩٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف نوم بأقل سعر تقسيط 8 سنوات

    Towers Map logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٦٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في قلب القاهره الجديده بالتكييفات

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في كمبوند فيفث سكوير - المراسم

    Treasure Real estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله مفروشه هايد بارك التجمع الخامس ٤٠٠ متر

    Zein for real estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة جدًا للبيع فى سنترڤيل موقع استثنائي

    Laucienda For Real Estate logo image

    سنترفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبع بالحي الثالث شرق فيو مفتوح تسهيلات علي سن

    Smartex logo image

    المجاورة الثانية, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا استلام فوري في قلب القاهره الجديده اقساط

    Egypt Best Properties logo image

5

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس "كورنر" للبيع في بالم هيلز موقع متميز

    Aqarpedia For Resale logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ٧٠٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا استلام فوري في قلب القاهره الجديده اقساط

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٥٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم بحديقة 39 متر فيو مميز تقسيط 8 سنوات

    Towers Map logo image

1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٥٩٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكييفات استلام فوري بالقاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٦٧٨٬٠٠٠ جنيه

    بسعر 9.678.000 تقدر تمتلك فيلا سوبر لوكس

    Closer logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس 3غرف بجاردن 143م بالتقسيط ع15سنه

    Closer logo image

3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٣٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطه بأحدث مشاريع العاصمة +بمقدم2.5 %فقط

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٣٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٣٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه استثماريه بسعر اللونش بالمستقبل سيتي

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    سمو بوليفارد, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 96م للبيع بمدينتي فيو جاردن مميز وتشطيب مميز

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٠٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه (جاهزه للاستلام الفورى) بتشطيب vip

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ١٧٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متاحة للبيع في مدينتي

    Zein for real estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة 198م للبيع في كابيتال جاردنز (بالم هيلز)

    Aqarpedia For Resale logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٣١٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر للبيع في ذا سكوير صبور - تشطيب كامل

    Next Door Consultancy logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٧٦ متر مربع

    ٧٩٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة متشطبة فـ التجمع بالتقسيط عـ 8 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في القاهره الجديده متشطبه بالكامل اقساط

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع متشطبة 242م قريبة من ال90 الجنوبي

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٢ متر مربع

    ٢٣٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر هايد بارك استلام فوري علي مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٦٢٬٨٠١ جنيه/متر مربع