عقارات رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 419

18,450 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف متشطبة بالكامل للبيع في الياسمين 8

    New Avenue Real Estate logo image

    الياسمين 8, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٥٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه في قلب التجمع الخامس بخصم 38%

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٣٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية فيلا مستقلة سوان ليك موقع مميز جدا

    Premier Property logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٥٤٢ متر مربع

    ١٠٧٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاند الون كورنر للبيع - موقع مميز

    Spade consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٢٬٦٠٢٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5 % استلم شقتك فوري في التجمع متشطبة مكيفة

    Held Real Estate logo image

    فيي ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١٠٩ متر مربع

    ٢٠٧٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع استلام فوري مع خصم 38%

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٣٨٥ متر مربع

    ٥٤٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كواترو- بأكبر مساحة أرض-ع لاند سكيب

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٩٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٤٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للمعينه متشطبه بفيو لاند سكيب - الشروق

    Impact Investments logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٤٩٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري فيو مفتوح - ريسيل بأقل سعر

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٨٠ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر 6 مليون اجمالي كمبوند تريو جاردنز_استلام فوري

    Spade consultancy logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيلا للبيع في قلب التجمع باقل سعر !

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٥١٦ متر مربع

    ٦٠٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو هاوس كورنر -افضل مقدم مطلوب ف كمبوند -فوري

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٥٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٢٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 2 غرف في ميفيدا التجمع الخامس بموقع مميز

    ERE logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠٤٬٢١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في افينيوس ميفيدا شقة 145م بسعر مميز

    I-Zone logo image

2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في سراي فيو فيلات

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٣٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع سيتي جيت التجمع الخامس جاهزة للاستلام

    متصدر

    Platinum Properties logo image

4

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ١٠٤٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون 4غرف هاوس مساحة كبيره بيع في كمبوند لايان

    ERE logo image

4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠١٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بخصم 50% امام مطار القاهرة مباشرة

    متصدر

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨١ متر مربع

    ٢٤٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بسعر قديم بكمبوند TRIO Gardens

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة بتشطيب مودرن للبيع في كمبوند ميفيدا

    Picky Properties logo image

5

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ٢٠٧٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا بحديقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي (iCity)

    Aqarpedia For Resale logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع وخصم ٣٨٪؜ شقه متشطبه في قلب التجمع الخامس

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٨٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣١٬٨٥٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع سيتي جيت التجمع الخامس جاهزة للاستلام

    متصدر

    Platinum Properties logo image

3

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٩٨٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحري موقع مميز - ارتفاع سقف عالى

    Spade consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٨٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري دابل فيو بمساحه مميزه في تاج سيتي

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٥٠٬٦٩١ جنيه/متر مربع