عقارات رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 414

18,450 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم ب ١.٥٪؜ مقدم فقط فيلتك باقساط بجانب سوديك

    New Avenue Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٢٨٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا بمقدم ١.٥٪؜ فقط وأقساط علي ١٢ سنة

    New Avenue Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٨٤٬٩٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165 متر في بلوم فيلدز مرحلة تيراسيس بسعر ممتاز

    Wnsta how logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٤٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع بمرحله كرونس استلام اول السنه

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه 3غرف متشطبه للبيع

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٣٢٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جاردينيا هايتس1–استلام فوري بسعر مميز

    Al Fanar Development and project management logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ١٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم 1.5% تقسيط على 12 سنة

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم ب ١.٥٪؜ مقدم فقط شقة باقساط, بجانب اعمار مصر

    New Avenue Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلتك المستقلة بمقدم واقساط علي ١٢ سنة

    New Avenue Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٢٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في مدينه الرحاب 155م تشطيب خاص بالكامل

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا VIP اميز فيو بخصوصيه كامله استلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو برايم, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع في مدينتي فيو وايد جاردن

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٦١٥ متر مربع

    ٩٤٬٣٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في كمبوند سراي القاهرة الجديدة

    ERE logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    5

    ٢٧١ متر مربع

    ٧٠٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا بمقدم 1.5% فقط والتقسيط على 12 سنة

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ٨٧٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي 150م + حديقة خاصة في B10

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٢٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في بلو فيوز ميفيدا - باقل سعر

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٦ متر مربع

    ١١٩٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم ب ١.٥٪؜ مقدم فقط فيلتك المستقلة بجانب سوديك

    New Avenue Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٠٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع بمدينتي

    Zein for real estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اى فيلا 210 متر للبيع فى كمبوند اليفا المستقبل

    Zein for real estate logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3غرف متشطبه دور متكرر قسط ع15سنه ف طلاله

    Closer logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا مستقلة استلام فوري في كريك تاون

    New Avenue Real Estate logo image

    الكازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٠٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى mountain view جاهزة للاستلام بحديقة خاصه

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٤٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع في مدينتي تشطيب خاص اطلاله رائعه

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    4

    ٦٦٥ متر مربع

    ٦٠٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور أرضى بجنينه أستلام فورى موقع مميز 4 غرف

    Scale for Real estate investments logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس بمقدم 1.5% فقط وبأقساط بجوار سوديك

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٧٩٬٤٣٥ جنيه/متر مربع