عقارات رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 415

18,450 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في الباتيو اورو تشطيب كامل

    KAMF logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا في سوديك ايست اكبر مساحة ارض بأعلي تشطيب

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥١ متر مربع

    ١٠٧٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170 م متشطبة زون تي جاهزة للسكن فيو لاندسكيب

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٧٩٬٦٨٤ جنيه

    اقل مقدم شقه للبيع في تاج سيتي ڤيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٦٬٧٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بسعر مميز بالتكيفات للبيع في مراسم

    Brokerage Hub logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – موقع مميز جدًا بمصر الجديدة

    RE/MAX 1st Choice logo image

    شارع عمار بن ياسر, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    4

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    قصر

    ٢٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه اول صف على الجولف بسعر لقطه

    متصدر

    Capital Broker logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7+

    ١٬٨٢٥ متر مربع

    ١٢٦٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس اللوتس الجديدة استلام فوري فيو نوادي مباشر

    El Hefny Group logo image

    اللوتس الجديدة, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مدينتى بالفورسيزون خالصه 5غرف B3 جاهزه

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع و سعر مميز في واتر واي

    AK Circle logo image

    ذا واتر واى فيلا, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٤٨ متر مربع

    ١٠٥٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصلة 320م لقطة فيو وايد جاردن-قرب أوبن اير

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٦٢٠ متر مربع

    ٥٤٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 214 م 3 غرف استلام فوري-Swan Lake

    AK Circle logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٤ متر مربع

    ٧٢٬٤٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في دار مصر الأندلس – استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٨٩٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بخصم 50% امام جاردينيا

    متصدر

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨١ متر مربع

    ٤٥٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 3 غرف نصف تشطيب فى مدينتى

    Zein for real estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Mountain View iCity

    Beltone logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضى و اول استلام فورى فى نيو ليك موقع مميز

    Scale for Real estate investments logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٨٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٦٨م للبيع في باتيو اورو - بسعر وموقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى هايد بارك التجمع اقساط استلام ٣ شهور

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٢١٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في الحي التاني المنطقة الخامسة

    Zein for real estate logo image

    الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلام فورى 3 غرف نيو جاردن نصف تشطيب الشارع الأول

    Scale for Real estate investments logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر-بأرخص سعر في الماركت وبأفضل لوكيشن

    Right Direction logo image

3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٥٢٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 101م للبيع في سيليا-العاصمه موقع ممتاز

    Location Properties logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠١ متر مربع

    ٤٤٬٥٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بارك فيلا للبيع 2 غرف كبار 2 حمام 120م و45م جنينه

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٬٠٩٥ جنيه/متر مربع