عقارات رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 412

18,450 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف بسعر مميز متشطبه للبيع فى كمبوند سوديك

    Falcon for Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن للبيع هايد بارك لاند سكيب استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٣٤٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٨٧٨٬٢٧٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط- التسليم عام 2027 سراي

    New Avenue Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٣٥٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مستقلة اقل من سعر السوق جاهزة للاستلام

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ٧٨٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ريسيل متشطب سوبر لوكس علي التسعين مباشر

    Held Real Estate logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٢٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 2 نوم في سراي بأفضل فيو في المرحله

    ERE logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية هايتس | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٤٥٧ متر مربع

    ٢٥٣٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٨٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري متشطبة على البوكت الرئيسي ڤيو مزدوج

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٤٩٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بأفضل سعرz ڤيلا علي الاطلاق بالكمبوند

    Makanak Investments logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر متميز بسراى بمدينة المستقبل

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٠٬٧٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سكاي كوندوز - فيليت 188 متر - 3 غرف

    Properties-Today.com logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٦٨٠٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنرجاهزة للاستلام فيو علي لاند سكيب

    New Avenue Real Estate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع فيلافي كومباوند سراى في مستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متاح للبيع شقه 450 م الشويفات امام مدرسة الشويفات

    Zein for real estate logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس دور رابع ورووف فيو جاردن استلام فورى

    Scale for Real estate investments logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بحديقة بسعر مميز جدا - موقع مميز

    متصدر

    Remax The Address logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٠٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس دور رابع ورووف فيو جاردن استلام فورى

    Scale for Real estate investments logo image

4

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن في أب تاون | 2 غرفة + تكييفات

    متصدر

    Merak Real Estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأحسن سعر متشطبة في طلالة, تقسيط علي 10 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اى فيلا فى اليفا مونتن فيو مدينه المستقبل

    Zein for real estate logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اى فيلا فى اليفا مونتن فيو مدينه المستقبل

    Zein for real estate logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة بالكامل - لوكيشن مميز - دور ثالث

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٤١٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل توتال فيلا استلام فوري بحري لقطة فيو فيلات

    ARC Investments logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٤٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    قطعة أرض

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك آخر قطعة أرض (ناصية صريحة ) بموقع استتراتيجي

    Al-Bahrawy Developments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    ٨٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في كمبوند طيبة استلام فوري بالفرش

    Al Fanar Development and project management logo image

    طيبة كومباوند, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٤٩٣ متر مربع

    ٦٤٬٩٠٨ جنيه/متر مربع