عقارات مفروشة رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 13

413 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مودرن للبيع بدجله المعادي مع موقع مميز

    Maadi Estate Agents logo image

    شارع 233, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو37م للبيع فندقى متشطب بالفرش التكيفات التجمع

    متصدر

    Vida Solutions logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ١٠١٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالفرش - كمبوند تبارك - زهراء المعادي

    تبارك, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقق فندقية

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة فندقية للبيع متشطبة فيو بانوراما علي النيل

    GCR Developments logo image

    حلم النيل, اثر النبي, حي مصر القديمة, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٨٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مدينتي B6 بجاردن وتقسيط موقع مميز

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٤٠٬١٠٤ جنيه/متر مربع

  • جازورا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٦٦٧٬٧٨٩ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب4 مليون تستلم شقه بعائد ايجار بالدولار علي النيل

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٧٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م مفروشة بالكامل الحدائق من مصر والسودان

    Remax Style logo image

    الحدائق, حدائق القبة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه بالفرش بأعلي قيمه إيجاريه وبأقساط 6سنين

    Roots Real Estate logo image

    فورتي وان, منطقة الداون تاون, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٤٠٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقق فندقية

    ٢٬٦٤٧٬٠٠٠ جنيه

    استثمر الان فى شقة فندقية متشطبة بالفرش بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٤٧٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة 195م المالك الأول الحي التاسع مدينة نصر

    Good Deals logo image

    المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٥٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • مي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٥١٬٣٧٥ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Wajha Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    1 - 2 غرفة

  • 13

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مفروش بالكامل امام الجامعة الامريكية

    Trends Real Estate Egypt logo image

    بورتو نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٩٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    بالفرش والاجهزه First Row ع النيل مباشره بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٥٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 82 م مفروشة للبيع فى مدينتي - بسعر تجاري

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٢٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستثمر الان شقه فندقيه بالفرش وبأعلي عائد

    Roots Real Estate logo image

    ريفان, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٨٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع في كاساكوون - القاهرة الجديدة

    ERMA Real Estate logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٩١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • جايد هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Qatari Diar
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سيتي جيت

    4 - 5 غرفة

  • 15

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 65م لقطه متشطب بالكامل فى كمبوند لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو لقطه بمشروع دجله لاند مارك مدينة نصر

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع في كاساكوون - القاهرة الجديدة

    ERMA Real Estate logo image

1

    2

    ٥٣ متر مربع

    ٩٠٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع - ابراج المرشدي - زهراء المعادي

    الشارع التجارى, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٣١٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالفرش شقة 3 غرف في الاندلس

    Waystar Investment logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • هيليو اي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٢٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Al-Fath Group
    القاهرة,هليوبوليس الجديدة,الحي السادس,هيليو اى

    3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 180 م بالحي الايطالي زهراء المعادي

    Go Homes logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٣٬٣٤٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه بأعلي عائد إيجاري استثماري وبقسط6سنين

    Roots Real Estate logo image

2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٩٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٣٠٬٩٠٠ جنيه

    استثمار بالدولار-اطلاله بانوراميه صف اول علي النيل

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٣٬٣٤٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية مفروشة بالكامل لقطة بمقدم 10% بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٤٠٬٨٤١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بيت الوطن بسعر لقطة

    Feeds logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ذا ميدوز إل بوسكو

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Misr Italia
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,ال بوسكو

    3 غرفة