عقارات رخيصة غرفتين و صالة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 97

5,830 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر السوق شقة بإطلالة مميزة فيو جادرن

    New Avenue Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٣١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم هيلز نيو كايرو | بسعر مميز

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبه بالتكيفات بفيو مفتوح اقساط 15 س

    Falcon for Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 82م بمدينة نور حجز قديم بمقدم مميز

    MA Ville logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٢٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام تشطيب كامل في ليك فيو ريزيدنس

    Spade consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٨٤٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي النموزج الاكثر طلبا 96 متر b7

    MA Ville logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥١٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام تشطيب كامل و مفروش

    Spade consultancy logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع 3/4 تشطيب لوكيشن مميز باتيو اورو

    Spade consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس جاهز للسكن بموقع مميز و سعر مميز

    Makanak Investments logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة موقع متميز للبيع في اب تاون كايرو

    Hodoud for Real Estate logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٢٠٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام موقع مميز في ايست تاون

    Spade consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٢٤٬٦٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز بإطلالة مفتوحة

    New Avenue Real Estate logo image

    فالدا فيلدج, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٧٣٬٢٠٠ جنيه

    للبيع في district 5 شقة 2 نوم تطل علي حديقه

    New Avenue Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٩٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برايم فيو للبيع في متشطبة في هايد بارك

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام بحري على حمام سباحة في ايك فيو

    Spade consultancy logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٦٠٣٬٩٦٦ جنيه

    للبيع شقة في كليو ووتر بالم هيلز فيو لاجون مباشرا

    La Costa For Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٩٢٬٦٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه خطوات من النادي الاهلي ارضي مرتفع

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الدكتور حسن الشريف, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Premier Property logo image

2

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٠٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل للبيع بموقع متميز في التجمع

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٩٦٬٥٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اشيك مازونيت للبيع في هايد بارك بموقع وسعر مميز

    Fortune Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٩٣٬٣٧٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام تشطيب كامل في 90 افينيو

    Spade consultancy logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة موقع متميز للبيع في اب تاون كايرو

    Hodoud for Real Estate logo image

    التو, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١١٦٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بجاردن (بمقدم 860 الف + خصم للكاش 64% )

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٧٤٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شقه للبيع موقع استراتيجي أمام مدينتي

    Smart Step logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٠٬٥٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبه بالكامل بموقع مميز بالكمباوند!!

    Makanak Investments logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع