عقارات رخيصة غرفتين و صالة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 94

5,830 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٩٬٢٠٧٬٧٥٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بالتكيفات للبيع في زيد ايست

    Key Point for real estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٩٬٧٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى شقة 140 متر بجنينة بمقدم و قسط 8 سنين

    property hills Elite logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 130م في كريستال بلازا بسعر مميز

    INVEST PRO logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه في كمباوند فالدا فيلدج المستقبل سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    فالدا فيلدج, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٥١٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقق فندقية

    ٣٬٢١١٬٥٤٩ جنيه

    شقه فندقيه غرفتين جاهزه بجوار سيتي سنتر الماظه

    Falcon for Real Estate logo image

    فالورى, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٥٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 82م الترا سوبر لوكس بمدينتي B7

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٤٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة غرفتين في هايد بارك مقدم واقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٢ متر مربع

    ٧٣٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة اقل من سعر السوق في تريو جاردنز متشطبة

    New Avenue Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع موقع متميز تشطيب سوبر لوكس بالمطبخ

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٤٬٤٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالمطبخ و التكيفات للبيع في سوديك ايست تاون

    Spade consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين ريسيل بافضل سعر وعلى الماجيستيك ليك

    Right Direction logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٥٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن فوري للبيع في ماونتن فيو اي سيتي

    Coldwell Banker- The Blues logo image

2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة متشطبة استلام فورى باقل سعر فى فيلدج جيت

    Brokers Hub logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ١٥٠ م بالبنفسج عمارات استلام فوري متشطبه

    Zein for real estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى شقة 140 متر بجنينة بمقدم و قسط 8 سنين

    property hills Elite logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين علي طريق السويس في تاج سيتي بخصم 50%

    Falcon for Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين كورنر بسعر لقطه وفيو بحري استلام فوري

    Right Direction logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٤٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري لوكيشن مميز افضل فيو

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٠٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند عربية 108م المستثمرين الجنوبية

    عربية, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٣٢٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالمطبخ- استلام فوري باقل سعر- ريسيل

    Right Direction logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٦١٬٦٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬١٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين عـ طريق السويس امام فندق JW ماريوت

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند جاردينيا سيتي مدينة نص, زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٥٨٬٣٨٢ جنيه

    شقة مميزه بجاردن للبيع في تاج سيتي Clubside

    Capital Lords Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ١٣٠ متر دور تاني غرفتين بحري استلام فوري

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    MF1033DTللبيع شقة 120م سوبر لوكس شبرا الرئيسيى

    Oscar logo image

    شبرا, حي شبرا, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة مستلمة في المنطقة T

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٦٢٬٩٢٥ جنيه/متر مربع