عقارات رخيصة غرفتين و صالة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 102

5,830 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٦٦٦٬٢١٨ جنيه

    شقه 2نوم بأقل مقدم بالمسـتـقـبـل سيـتـي+اقساط12سنة

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر مميز 136م لوكيشن مميز متشطبه في ليك فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٩١٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بفيو بحري واجهتين مقدم 840 الف

    Falcon for Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٦٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع متشطبة استلام قريب كمبوند مايان

    Falcon for Real Estate logo image

    ايست ماين القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم شقه فندقيه استلام 4 سنين واقساط حتى 2036

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٧٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح واطلالة مميزة شقة 145 متر بجاردن خاصة

    MD Signature logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في فيليدج جيت - التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 105م تشطيب سوبر لوكس فقط ب 2,500مليون

    Next Level Properties logo image

    ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 141 متر كورنر فيو لاند سكيب من الجانب والخلف

    MD Signature logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٥٦٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 126 متر تشطيب كامل فيو مفتوح جاهزة للاستلام

    MD Signature logo image

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٧٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري Finished بمقدم550الف تقسيط15سنة

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه غرفتين بسعر ممتاز تكمله اقساط

    متصدر

    Riwaq Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٢٦٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بفيلاتت الدفاع الوطني

    مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في ماونتن فيو هايد بارك

2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر مميز جدا 165م لوكيشن مميز في ايستاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٠٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر للبيع فى ڤيليت موقع متميز على حديقه

    New Avenue Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٨٣٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 143م لوكيشن مميز في ليك فيو ريزيدنس ١

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٨٥٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٦٤٬١٨١ جنيه

    غرفتين نوم موقع مميز جداً علي لاندسكيب استلام سنة

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٨٬٦٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٦٦٦٬٤٠٠ جنيه

    بفيو مميز شقة 145 متر اطلاله مفتوحة استلام فوري

    MD Signature logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٩٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٧٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه متشطبه في المستقبل سيتي لشركه سمو

    New Avenue Real Estate logo image

    سمو بوليفارد, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٥٩٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فيو فاونتين باقل سعر في MVHP

2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٤٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بموقع متميز للبيع في فيليت - في ريزيدنس

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 144م باقل سعر في ليك فيو ريزيدنس

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية غرفتين للبيع علي كورنيش الزمالك مباشرة

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع ابو الفدا, الزمالك, القاهرة

    2

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٥٧٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقه غرفتين بجاردن فى كمبوند جود

    Century for Project Management logo image

    وود, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٨٬٥٧٠ جنيه/متر مربع