عقارات رخيصة غرفتين و صالة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 95

5,830 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه استلام فوري بمقدم 10% واقساط علي 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ١٠٦٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينتي مساحه 96 متر فيو نادي مدينتيb7

    Zone Properties . logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٩١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 127م متشطبة بالكامل للبيع في زيد أيست - ريسيل

    Remax The Address logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١٠٩٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٨٦٥٬٥٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2

    KAMF logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ١١٠٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات استلام فوري مقدم10%

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي B7 مساحتها 96متر 2 غرفه 2 حمام

    MA Ville logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥١٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٥٬٥٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه 121م للبيع في كمبوند فيفث سكوير علي ٩٠ الشمالي

    Z Investments For Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ١٢٨٬٣١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه و جاهزه للسكن في الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ١٠٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بالمطبخ وتكييفات فى ليك فيو ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف في زيد ايست بموقع مميز - متشطبة

    Remax The Address logo image

2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في ديستركت 5 جاهز الاستلام موقع مميز مقدم %10

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ١٠٥٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزه الاستلام في ديستركت 5 قسط علي 7 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه استلام قريب علي 8 سنين قسط

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ١١٤٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين عـ طريق السويس امام فندق JW ماريوت

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه لاستلام من مراكز موقع مميز في ديستركت 5

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٠٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط 13 الف+مقدم 375 الف وامتلك اميز فيو في سراي

    Falcon for Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين استلام فوري للبيع باقل مقدم علي 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ١٠٣٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – في تريو جاردنز دوبلكس بروف جاردن متشطب

    New Avenue Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٦١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٦٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة 138م ((تشطيب كامل)) فـ مصر الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع النزهه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٨ متر مربع

    ٨٬٤٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 96م تشطيب خاص في مدينتي بال B7

    MA Ville logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري باقل مقدم علي 8 سنين قسط

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ١١٢٬٦٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٤١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 موقع مميز

    KAMF logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٧٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه قريبه من الاستلام اقساط علي 7 سنوات ديستركت 5

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بانوراما تشطيب كامل استلام فوري ف فيلدج جاردن

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٦٣٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٩٧٦٬٧٦٦ جنيه

    شقة مميزة كاملة التشطيب بسعر مميز ريسيل في زد ايست

    Remax The Address logo image

2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٨٤ جنيه/متر مربع