عقارات رخيصة غرفتين و صالة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 90

5,830 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 133 متر في التو بجاردن للبيع اب تاون كايرو

    VERKKINS logo image

    التو, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٠٩٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 2 نوم في سراي بأفضل فيو في المرحله

    ERE logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جاردينيا هايتس1–استلام فوري بسعر مميز

    Al Fanar Development and project management logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ١٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه للبيع بموقع متميز ع ڤيو وايد جاردن

    H-House logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٦٥٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ب الرحاب لوكيشن مميز جدا وبسعر لقطه

    H-House logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ستون بارك – ذا هيلز (Oak Residences)

    Al Fanar Development and project management logo image

    ذا هيلز آت ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٠٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر متميز بسراى بمدينة المستقبل

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٠٬٧٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقه متشطبه استلام فوري في الكمباوند !!

    Makanak Investments logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٤٨٢٬٠٠٠ جنيه

    افضل موقع شقة ارضي بجاردن فيو علي البحيرة

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٩٧٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنرجاهزة للاستلام فيو علي لاند سكيب

    New Avenue Real Estate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بحديقة بسعر مميز جدا - موقع مميز

    متصدر

    Remax The Address logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٠٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع شقة بكومباوند سراى مستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن جاهزة للاستلام في كمبوند هاب تاون

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٥١٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٣٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة مميزه للبيع فى زيد ايست على اقساط حتي 2031

    متصدر

    Master Mind Real Estate Services logo image

2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٩١٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم ب ١.٥٪؜ مقدم فقط شقة باقساط, بجانب اعمار مصر

    New Avenue Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة بالكامل - لوكيشن مميز - دور ثالث

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٤١٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه إستثمار شقه متشطبة بالتقسيط علي ١٠ سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٧٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه للسكن والاستثمار ادفع ٥٪؜ وامتلك في هايد بارك

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن في أب تاون | 2 غرفة + تكييفات

    متصدر

    Merak Real Estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بجاردن بخصم للكاش 34% فوري ومتشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه أرضي بأفضل سعر تشطيب كامل - تقسيط علي ١٠ سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٨٬٧٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع شقة بكومباوند سراى مستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٩٨٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات بأقل سعر في السوق ب اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٩٤٬٤٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأحسن سعر متشطبة في طلالة, تقسيط علي 10 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬١٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هايد بارك التجمع استلام ٢٠٢٦ باقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٩٬٥١٣ جنيه/متر مربع