عقارات رخيصة غرفتين و صالة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 87

5,830 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٣٬١٣١٬٥٣٠ جنيه

    شقه في كمبوند المراسم\ كود الوحدة : CA0213

    Dk REAL ESTATE logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٤٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بي جميع الفرش والاجهزة قريبة من الخدمات

    H-House logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور ارضي متشطبة للبيع في قطامية جاردنز

    Catchers investment logo image

    قطامية جاردنز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٨٧٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة للبيع فى كمبوند سراي باقل مقدمة

    Brokers Hub logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٤٤٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر أقل من سعر السوق ١٢٤ مترً للبيع

    متصدر

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٢٦٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    VGK اقل سعر شقة 174 موقع مميز جدًا

    Spade consultancy logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٤٨٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيتك من اورا متشطب بتكيفات على 10سنين بأقل سنين

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدتك على 10سنين من سوديك بأقل سعر على فيو مميز

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٩١٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    المراسم- ارخص شقة155م متشطبة بالتكيفات بموقع مميز

    YaKan Properties logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه وبارخص الاسعار في السوق شقة للبيع في هابتاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    4

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٠٬٦٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب استلام فوري بإطلالة على اللاند سكيب

    why solutions logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين نصف تشطيب في قلب هايد بارك استلام فوري

    I properties Real Estate Consultant logo image

    سنترفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيMidtown –موقع مميز وإطلالةرائعه

    Picky Properties logo image

    ميدتاون سكاي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز جدًا 127 سوديك إيست تاون

    Spade consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٦٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٤١٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارخص سعر للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2

    Hodoud for Real Estate logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٧٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠١٨٬٩٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس2 موقع مميز

    KAMF logo image

2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٧٧٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة و مفروشة بالكامل للبيع في ليك فيو 1

    Spade consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي متشطبه بالكامل بسعر مميز وتشطيب عالي

    Right Direction logo image

    ميدتاون, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع وسعر مثاليان لمنزل مميز جاهز للسكن نصف تشطيب

    Makanak Investments logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في Mivida – Parcel 2 متشطب بالكامل

    Catchers investment logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٦٤٬١٧٧ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في كمبوند في القاهرة الجديدة

    Held Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٧٨٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    الترا سوبر لوكس متشطبه بالكامل غير مجروحه

    H-House logo image

    شارع ام كلثوم, الرحاب المرحلة الثالثة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص شقة في الماركيت بفيو ولوكيشن مميز

    Right Direction logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٢ متر مربع

    ٢٩٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك على فيو مميز من اورا على 10 سنين متشطب

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ١١٤٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مفروشة, ليك فيو ريذيدنس, القاهرة الجديدة

    Wdeals for real estate logo image

2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع