عقارات رخيصة غرفتين و صالة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 86

5,830 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 133متر متشطبة-ماونتن فيو هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٦٢٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2 نوم بحديقه خاصه متشطب باعلى مستوى فى سوديك

    Gaby's Homes logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١٠٤٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز في القاهره الجديده شقه للبيع و بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٤٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز في كمبوند ليك فيو ريزيدنس 2

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٧٦٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي 126م بحديقة أمامية و خلفية 2 غرف ماستر

    Edge Real Estates logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٣١٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م للبيع Eastown Terraces– فيو على جاكراندا

    Gaby's Homes logo image

2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٣٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في البوسكو العاصمه الجديده بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    البوسكو سيتي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة بالمطبخ للبيع في بارك فيو التجمع

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بارك فيو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٨١٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقه جاهزه للمعيشه ع ش ال90 للبيع بدون مقدم

    Falcon for Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةغرفتين 120م بإطلالة مفتوحة على المساحات الخضراء

    Egypt Best Properties logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع بأقل سعر ف كمبوند هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر بنتهاوس ب VGK - استلام فورى - موقع مميز

    East wing logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٢٨٦ متر مربع

    ٤٧٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه في كلوب بارك استلام فوري داريكت نادي

    Right Direction logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة مفروشة بالكامل بالاجهزة في بوليفارد

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ١٢١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بثلاث غرف نوم في ماونتن فيو طرح جديد

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن مفروش للبيع في سراي

    Aqarpedia For Resale logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٥٢٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    360مقدم شقة للبيع فى سيتي جيت موقع مميز أفضل سعر

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٦٧٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 108م للبيع في الرحاب 1

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لشقه غرفتين بلوكيشن متميز 159 م

    Spade consultancy logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٥٣٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع- كورنيش النيل تشطيب سوبر لوكس - المعادي

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعرمميز شقه180م استلام فوري متشطبه البنفسج 9فيلات

    S signature logo image

    البنفسج 9, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرفتي نوم بأفضل سعر وموقع طابق متكرر

    Makanak Investments logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٣٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م استلام فورى فيو مفتوح بماونتن فيو للبيع

    East wing logo image

2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم بأقل سعر بالعاصمه وبقسط شهري 25ألف فقط

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٣٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل 144متر-اقل سعر في الماركت ليك فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع