عقارات رخيصة غرفتين و صالة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 37

5,830 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه بجوار AUC شقه متشطبة في التجمع الخامس

    clear scope logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٤٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٦٦٬٢٥٠ جنيه

    أقوى سعر لشقة 141م داخل المعادي فيو الشروق

    Impact Investments logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٣٢٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لشقه 130 متر +جاردن 40 متر في بلومفيلدز

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مليون متشطبه بالتكفات و المطبخ بجوار سيتي سنتر

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ١٠٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في مدينتي 88م تشطيب خاص جاردن فيو

    Zone Properties . logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٤٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 87م تكملت اقساط فى قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ١٤٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمقدم فى ايلان بسعر مميز فيو على club

    Sonic For Real-Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٢٨٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 98 متر فى مدينة نور حجز قديم تقسيط 14 س

    Zone Properties . logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٤٠٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينة نور 81 م ارضي بحديقه قسط علي 13 س

    Zone Properties . logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    1

    ٨١ متر مربع

    ٥٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٣١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل تكملة اقساط - متشطبة في سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٣٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لوكيشن لاندشكيب ريسيل متشطبة في سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٦٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع 2نوم 2حمام خالصه استلام فوري .

    Zone Properties . logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٤٢٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٤٩٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – فالنسيا، القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

    فالنسيا فالي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط علي 12سنة في تاج سيتي

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٩٬٤٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 121م في كمبوند ذا سكوير - المربع الذهبي

    Next Door Consultancy logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٤١٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن بسعر أقل من سعر السوق.

    Country For Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٨٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم 5مليون للبيع شقة تشطيب راقي باميز موقع

    Square real estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم 4.6مليون للبيع شقة بأميز موقع لاند سكيب

    Square real estate logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات ب60 ألف قسط شهرى

    متصدر

    New Home for Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه في هليوبوليس الجديده بخصم 64%

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٨٨٬٢٠٣ جنيه

    اقل سعر شقة في مستقبل سيتي بموقع مميز فالدا فيلدج

    New Avenue Real Estate logo image

    فالدا فيلدج, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣١٬٩٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٢٤٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شقتك متشطبه الان بـأقل سـعـر في سنشري التجمع

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    سنشري سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٥٢٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقه جاهزه للمعيشه ع ش ال90 للبيع بدون مقدم

    Falcon for Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٧٠٬٤٣٢ جنيه

    شقه بجاردن استلام فوري بجوار الAUC في كمبوند iCity

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط علي سنة بسعر الكاش شقة غرفتين بالتكييفات فوري

    متصدر

    Aqar Misr logo image

    R5, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع