عقارات رخيصة غرفتين و صالة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 35

5,830 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    82م +38 ارضي بجاردن استلام فوري للبيع بمدينة نور

    متصدر

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٦٠٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ١٢٥م بعمارة فاخرة التجمع الاول دور متكرر

    EG.Estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠١٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بأقل سعر للمتر فى العاصمة بأقساط12سنة

    Roots Real Estate logo image

    كوين لاند, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سور في سور مع سوديك ايست متشطبه بخصم للكاش 64%

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٣٣٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بخصم للكاش 64%سور في سور مع سوديك ايست

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٣٣٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • سوانيو

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    SAK Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,سينو

    1 - 4 غرفة

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٩٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه في قلب الشروق اوبن فيو + بحري بالكامل

    Impact Investments logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٣١٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة في كمبوند مايان قسط علي 10 سنوات

    متصدر

    GCR Developments logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٨٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه شقه للبيع بمدينه نصر الحي التامن بعمارات بنك

    Ebied Home logo image

    شارع حسن مامون, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر للبيع شقة فى سراي بجاردن دوبل فيو بحرى

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٣٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 110 متر جانبيه تحميل قديم في النرجس عمارات

    Century for Project Management logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • يارو

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٠٢٤٬٤٥٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوند يارو العاصمة الإدارية الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالكامل استلام فوري - مدينتى

    New Avenue Real Estate logo image

    B2, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ٤٧٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬٨٣٨٬٦٦٨ جنيه

    شقه للبيع باقل مقدم فى بلووم فيلدز المستقبل ستي

    Mrkt Shake logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر لشقة للبيع في كمبوند ليك فيو ريزدنس 2

    Spade consultancy logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة للبيع في Bloomfields Terraces سعر 2250000

    Realtors logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٣ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات برايم لوكشن فوري بااقل سعر

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • اورو

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٧٦٢٬٠٢٧ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Ava Mina Group
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,اورو العاصمة الجديدة

    2 - 4 غرفة

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام شهور تقسيط ع10سنين-10د من المطار

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٠٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز موقع شقة بفيو بحري Landscape بالقرب من المطار

    Falcon for Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٩٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة116متر متشطبة بالكامل برايم لوكيشن فيو واجهتين

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ١١٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٢ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات برايم لوكشن فوري بسعر مغري

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متسلمه متشطبة التكيفات و مطبخ في البروچ

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    3

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • كارديا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٧١١٬٥٠٧ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Capital Link Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,كارديا

    1 - 5 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠١ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات برايم لوكشن فوري بسعر مميز

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة111م بتشطيب USL في هايد بارك Central Park تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ١٠٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135م للبيع بڤيو جانبي في كلوب بارك

    Next Door Consultancy logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سكني أو إداري بالحديقة الدولة، مدينة نصر

    Remax 360 logo image

    شارع حنين ابن اسحاق, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات برايم لوكشن فوري بسعر لقطه

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • سيناريو

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٣١٥٬٦١٦ جنيه

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Akam Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوند سيناريو

    2 - 4 غرفة