عقارات رخيصة غرفتين و صالة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 41

5,829 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 103م للبيع في مدينتي B8 استلام شهور بحري جاردن

    Wall Street Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٧٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة الكاش بـ تاج سيتي! شقة بروف بخصــم كبيـر 54%

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٣٨٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1مليون متشطبه بالتكفات و المطبخ بجوار سيتي سنتر

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ١٠٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٧٣٬١٠٣ جنيه

    اقل سعر شقه ف هاب تاون حسن علام المستقبل.

    Spade consultancy logo image

    بارك فيو هاب تاون, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ١٠٢ متر مربع

    ٤٠٬٩١٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لا تتكرر في بريفادو مدينتي بسعر قوي جدًا

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى التجمع امام كمباوند هايد بارك

    Feeds logo image

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 100م للبيع في بريفادو فيو بحيرات عقد قديم

    Wall Street Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 84م للبيع في بريفادو حجز قديم فيو جاردن

    Wall Street Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى مدينتى شقة 96م بدون تشطيب بسعر لقطة فى B7

    Zone Properties . logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٤٢٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٢٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه استثماريه بمدينتي عقد قديم بb8 مجموعه 86

    Darak Madinaty logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٥٠٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في الرحاب بحري شطيب كامل مع مطبخ فيو علي حديقه

    New Avenue Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبة اقساط 10 سنين امام الرحاب

    Falcon for Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في البنفسج 10 – موقع مميز في قلب القاهرة

    Eastmark logo image

    شارع عمر خورشيد, البنفسج 10, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو landscape شقة بجاردن متشطبة اقساط 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ١٩٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٨٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين جاهزه للمعيشه في كمبوند هايد بارك

    Falcon for Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١١٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة غرفتين استلام اول السنه بحري دابل فيو

    ARC Investments logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم بأحدث مشاريع العاصمة الاداريـة+قسط12سنة

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع 110 متر في سراي التجمع الخامس

    TREX logo image

    سكن الشيا, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 82 متر فى مدينة نور حجز افتتاح تقسيط 15

    Zone Properties . logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٠٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه VIB متشطبه بالتكيفات علي النيل مباشره

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن على شارع التسعين شقة للبيع متشطبة اقل سعر

    Step One Real Estate logo image

    بارك واي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٦ متر مربع

    ١٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو landscape شقة بجاردن متشطبة اقساط 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ١٩٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمباوند سراي تشطيب سوبر لوكس لاصحاب ا

    Smartex logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٣٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام 2026+تشطيب سوبرلوكس+تدار من concord السلام

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن بدون مقدم وبأقل سعر بالمستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

    لاميرادا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٢٥٬٥٤٢ جنيه/متر مربع