عقارات رخيصة غرفتين و صالة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 34

5,830 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 107م بالجراج تقسيمه مميزه استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٢٠٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 77متشطيب فاخر واستلام قريب في مدينتي

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٦٤٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 122م بحري و استلام فوري في سراي

    Property Misr logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٤٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ٣٬٧٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى في لاندمارك بقسط شهرى 18,600 جنية

    متصدر

    Morshedy Group - Land Mark logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٤٠٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٠٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 113م للبيع في سراي بفيو تحفة و باقساط مرنة

    Property Misr logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٤٢٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • أرمانيا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٣٢٬٥٩٩ جنيه

    خطة السداد: 9
    المطور العقاري
    The Land Developers
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,ارمونيا

    1 - 4 غرفة

  • 7

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية شقة للبيع ليك فيو ريزيدنس2

    Premier Property logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٣٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٧٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بمقدم ٣٠٪‏ بكمبوند في مدينة بدر

    Green City for real estate logo image

    الحي الرابع, مدينة بدر, القاهرة

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو لاندسكيب استلام فوري في بلوم فيلدز

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 78 متر كاش خالصة علي فيو مفتوح في B12

    Rikaz logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٠٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كاش علي وايد جاردن 107 متر استلام فوري في B2

    Rikaz logo image

    B2, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٤٥٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • تاج سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Madinet Masr
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,تاج سيتي

    1 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بفيو بحري واجهتين مقدم 840 الف

    Falcon for Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٦٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري Finished بمقدم550الف تقسيط15سنة

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بفيلاتت الدفاع الوطني

    مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 105م تشطيب سوبر لوكس فقط ب 2,500مليون

    Next Level Properties logo image

    ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٥٧٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقه غرفتين بجاردن فى كمبوند جود

    Century for Project Management logo image

    وود, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢١٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • جراندا الشروق

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 33
    المطور العقاري
    Egygab
    القاهرة,مدينة الشروق,الحي الخامس,جراندا

    2 - 4 غرفة

  • 7

    شقة

    ٦٦٦٬٢١٨ جنيه

    شقه 2نوم بأقل مقدم بالمسـتـقـبـل سيـتـي+اقساط12سنة

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه غرفتين بسعر ممتاز تكمله اقساط

    متصدر

    Riwaq Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٢٦٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 144م باقل سعر في ليك فيو ريزيدنس

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٨٨٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر مميز جدا شقه 145م بحرى في اي سيتي

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٤٬١٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالتقسيط في ليك فيو ريزيدنس استلام 2027

    I properties Real Estate Consultant logo image

2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٢٩٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • المقصد ريزيدينس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    City Edge
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,المقصد

    2 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع بالفرش في مدينتي - منطقة B10

    Better Estate Investment logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٠٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالعفش في مدينتي – B7 | فرصة مميزة

    Golden Vision logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٤٠٬١٠٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ستلام فورى 2نوم للبيع فى بلووم فيلدز تطوير مصر

    Mrkt Shake logo image

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٥٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة في كمبوند الفداء بالتجمع متاحة بالعفش

    Chances Real Estate logo image

    الفدا جاردنز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى للبيع فى بلووم فيلدز تطوير مصر

    Mrkt Shake logo image

2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٤٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • ذا سيتي فالي

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٧٥٤٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    EG Master Group
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,ذا سيتي فالي

    1 - 4 غرفة