عقارات رخيصة غرفتين و صالة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 40

5,830 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٢ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات برايم لوكشن فوري بسعر مغري

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٦٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ريسيل بكمبوند دجله لاند مارك مدينة نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٢٠٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورًا شقة140جاردن-ماونتن فيو مقدم مليون كاش9

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سراي مرحله ايلان استلام 2027 MNHD

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٤٢٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٠٢٤٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10% شقه(128م) استلام فورى فى كريك تاون

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه فى دجله فيو وجهه غرفتين

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٤٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠١ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات برايم لوكشن فوري بسعر مميز

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٦٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٤٬٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه أستثماريه بالفرش بأقل سعر بالعاصمه 4t1

    Roots Real Estate logo image

    فورتي وان, منطقة الداون تاون, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٤٤٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات برايم لوكشن فوري بسعر لقطه

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٦٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة100م متشطبة بمقدم720الف تقسيط15سنة + خصم 64%كاش

    Falcon for Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري باقل سعرفي هاب تاون حسن علام

    Nile Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم - شقة ريسيل - بحديقة

    متصدر

    Remax The Address logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٢٥٬٢٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في قلب التجمع الخامس بجانب الAUC ب3,7 علي12سنه

    Crafters Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ٩٥ متر مربع

    ٣٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في قلب التجمع الخامس بجانب الAUC ب3,7 علي12سنه

    Crafters Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ٩٥ متر مربع

    ٣٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية باعلى ROI دولاري يومي بالقرب من المطار

    Falcon for Real Estate logo image

    مدينة نصر, القاهرة

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٤٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي B12 دور رابع فيو جاردن

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٦٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بجاردن خصم للكاش50%+بالتقسيط تاج سيتي

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مونارك من رويال للتطوير العقاري

    New Avenue Real Estate logo image

    مونارك, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٧٦٤٬٥٠٠ جنيه

    شقتك الان في بيت الوطن الحي الخامس

    Feeds logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٢٥٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 900 الف + خصم للكاش54% بلتقسيط 12

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٤٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة في لوتس الشمالية شقة ارضي بحديقة خاصة

    New Avenue Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٦٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٣٥٢٬٠٠٠ جنيه

    باقل من سعر السوق شقة ارضي بحديقه بمقدم و اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٤١٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٧٥٤٬٣٨١ جنيه

    بيت بفيو مميز جدا واطلالة بانوراما في سراي MNHD

    Realm Properties logo image

    الكازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٣٧٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري 122 متر سعرها لقطه في S2 فيو فيلات

    ARC Investments logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٣٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مليون و 200 الف بجاردن استلم فوري شقه 130متر

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع