شقق غرفة واحدة رخيصة للبيع في التجمع, صفحة 19

604 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٨٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة بجاردن جاهزة للسكن الان بالتجمع الخامس

    Roots Real Estate logo image

    سنشري سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٤١٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٢٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه للاستثمار وبأقل سعر بالتجمع بقسط12سنة

    Roots Real Estate logo image

    كمباوند شبابيك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 75م للاستثمار بأقل سعر للمتر بالتجمع بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    رؤيه-ستون ريسدينس-شقه غرفتين-نصف تشطيب

    Premises logo image

    ذا هيلز آت ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٥٧٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 80م بحري بسعر لقطه بالتجمع وبأقساط علي 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    اكاسا ميا, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة VIP بجوار واتر واي و سوديك فى التجمع الخامس

    Falcon for Real Estate logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٨٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٠٣٬٠٠٠ جنيه

    استثمر الان ستوديو باقل سعر وبدون مقدم بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    نجم, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٣٩٬٢٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للاستثمار بأقل سعر بالقاهرة الجديدة بمقدم5%فقط

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند ايلاف, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٤٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٨٠٤٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة متشطبة للاستثمار بالتجمع قسط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٦٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه بمقدم 10% فى نجم باالتجمع السادس

    Roots Real Estate logo image

    نجم, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٤٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 70م للاستثمار بمقدم2% في التجمع +قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٠٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع لمحبي الاستثمار في كمبوند Wuudبقسط 12 س

    Roots Real Estate logo image

    وود, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط ع15 سنة شقة لقطة بفيو ملاعب جولف prime لوكيشين

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن جولف تاون, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٤٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في قطامية جيت علي دائرى المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٢٤٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في قطامية جيت علي دائرى المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه للبيع في وان قطامية علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٢٣٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأقل سعر للمتر بجوار الـAUC بالتجمع بقسط 8سنين

    Roots Real Estate logo image

    فالنسيا فالي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٥٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه للاستثمار بدون مقدم وبأقل سعر بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    نجم, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٣٩٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 1 غرفة | شارع حديقة | تاج سيتي

    Good Vibe Homes logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٦٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه علي طريق السويس بجوار مدينتي في سراي بقسط12سنه

    Roots Real Estate logo image

    طريق السويس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديوا 71 متر في اميز لوكيشين علي دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٢٣٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بأقل سعر مع Al Ahly Sabbourبالتجمع بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    ذا مورننجز, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٧٥٬٤٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٤٧٣٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لمحبي الاستثمار بأقل سعر+قسط10سنين بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    جراند لين،, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٣٩٬٩١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٧١٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بسعر لقطه للاستثمار بالتجمع بتسهيلات على10س

    Roots Real Estate logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٤٣٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦١٦٬٠٠٠ جنيه

    للاستثمار ستوديو بجاردن لقطه بجوار AUC بالـتـجـمـع

    Roots Real Estate logo image

    جادى ريزيدنس, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٣٩٬٠٤٤ جنيه/متر مربع