شقق غرفة واحدة رخيصة للبيع في التجمع, صفحة 21

605 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 84 م للبيع - كمبوند وان قطامية - استلام فوري

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٢٩٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه للبيع في قطامية جيت علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٢٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى التجمع الخامس بمقدم2% وقسط عل 10 سنوا

    إبداع logo image

    التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 60م غرفتين علي طريق السويس مباشره

    إبداع logo image

    طريق السويس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 73 متر متشطبه دايركت علي طريق السويس

    إبداع logo image

    طريق السويس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٩٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في التجمع الخامس مقدم 2% فقط

    إبداع logo image

    رواق, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٤٩٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في طريق السويس, مدينة القاهرة الجديدة

    إبداع logo image

    طريق السويس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في قطامية جيت علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الاندلس الجديده بأقل مقدم 2%

    إبداع logo image

    التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٤٩٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٧٨٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فندقي متشطب بكمبوند سولاي تقسيط علي 9 سنين

    GCR Developments logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٧٥٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في وان قطامية علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع مميز بإطلالة بحري مفتوح –استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية: استوديو للبيع في تاج سيتي ليك بارك

    La Costa For Real Estate logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٤٬٤٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في وجود، مجمعات التجمع الخامس,موقع متميز

    ERMA Real Estate logo image

    وود, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة باقساط ع 15 سنه باميز لوكيشن في التجمع

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مدن جولف تاون, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر شقة بجاردن 49م فوري أمام الرحاب قسط على 10سنين

    Step One Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٤٢٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٢٥٬٦٠٠ جنيه

    امتلك الان شقتك في نجم كمبوند في التجمع السادس

    Feeds logo image

    نجم, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣١٩٬١١٨ جنيه

    شقة غرفة تقسيط علي 10 سنين بمقدم 74,680 وخصم 10%

    Feeds logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٤٦٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرف واجهة على التراك ولاند سكيب بالتجمع

    Feeds logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٢٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع اقل من سعر السوق - اول قسط اخر 2026

    Aspire Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٢٨٤٬٨٠٢ جنيه

    امتلك 66 متر بالقرب من DISTRICT 5

    One Real Estate logo image

1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ١٩٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقه للبيع بخصم 45% في ISOLA QUATTRO -التجمع

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ايسولا كواترو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٤١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٧٦٬٤٠٠ جنيه

    افضل سعر متر في التجمع السادس

    Feeds logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٣٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٩٥٣٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر امتلك شقة متشطبة للبيع بأقساط حتي 10سنوات

    Go Green Egypt Real Estate logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٦٨٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 78م استلام فوري تكملة اقساط مميز جدا

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٣٢٬٠٥١ جنيه/متر مربع