شقق غرفة واحدة رخيصة للبيع في التجمع, صفحة 20

604 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬٦١٦٬٠٠٠ جنيه

    للاستثمار ستوديو بجاردن لقطه بجوار AUC بالـتـجـمـع

    Roots Real Estate logo image

    جادى ريزيدنس, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٣٩٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بأقل سعر بإطلالة مُباشرة على طريق السويس

    Roots Real Estate logo image

    طريق السويس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 50م للاستثمار بأقل سعر بالتجمع وتقسيط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    اكاسا ميا, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٩٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كليو بالم هيلز نيو كايرو

    Utopia logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٢٬٥١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٧٣٩٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مميز بهايد بارك بمقدم 5% واقساط علي 10سنين

    GCR Developments logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٦٨٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣٤٦٬٠٠٠ جنيه

    غرفه فدنقيه للبيع داخل مشروع متكامل التجمع السادس

    إبداع logo image

    التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٧١٬٢٥٠ جنيه

    امتلك عقارك الان في ماليف

    Feeds logo image

    التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٦٤٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في تاج سيتي – التجمع الأول | فورى

    Next Door Consultancy logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٥٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك شقتك في أميز لوكيشن بالجولدن سكوير-نوماد

    Feeds logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٤٣٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في هايد بارك التجمع بجوار شارع التسعين

    Property Hills Star logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 65م بالجراج بسعر مميز في قطاميه جيت

    INVEST PRO logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    ارخص استوديو في المرحله للبيع

    Rakar Investments logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٨٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٣٣٬٤٦٠ جنيه

    فرصة استثمار وسكن مميزة في هوم ريزيدنس –

    Feeds logo image

    هوم ريزيدنس, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٦٢٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٠١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في وايت ريزيدنس – التجمع الخامس

    clear scope logo image

    وايت ريزدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو/بيع/تاج سيتى/ استلام فورى/مفروش

    Home Destination logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 75م كامله التشطيب في وان قطاميه

    INVEST PRO logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام فوري تكملة اقساط مميز جدا

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٢٧٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديوا 71م بسعر لا يقارن علي دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٢٣٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديوا 64م بسعر لا يقارن اقل من تلت سعر الشركه

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٢٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديوا 65 متر في اميز لوكيشين علي دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٢٣٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديوا 43 متر في لوكيشين مميز علي دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٣٠٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام فوري تكملة اقساط مميز جدا

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٢٧٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في قطامية جيت علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٢٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بسعر لقطة للبيع في تاج سيتي استلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٥٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع ب ارخص سعر في السوق

    Rakar Investments logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٨٬٨٢٨ جنيه/متر مربع